Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Skylar´s house

Goto down 
+2
Gabriel Lucio
Admin
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyFri May 05, 2017 7:58 pm

Když mu ukradla talíř zrovna když si chtěl nabrat maso, oddechl si. Ale to, že ho tak rychle vyhodí z domu to nečekal. "Mám tam ještě někde svoje oblečení, přijdu si pro něj příště." ušklíbne se a podívá se na ni.
Zastaví se ve dveřích. "Nikdy bych se za tebe nestyděl i kdyby jsi tam přišla v pytli od brambor." mrkne na ni. Nakloní se k ní, přitáhne pevně k sobě a na rozloučenou ji ještě vášnivě políbí. "Já jen pro jistotu, aby jsi nezapomněla komu patříš." zažertuje a potom se teleportuje k sobě domů. Musí se taky nachystat.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyFri May 05, 2017 8:05 pm

Dotlačila ho až ke dveřím a když ho pustila, on se otočil, takž stály vlastně těsně u sebe. Musela se tomu však usmát. "Dobře, ale určitě oceníš, jaké šaty budu mít, věř mi, vypadají líp jak pytel od brambor." ujistí ho a vyhoupne se na špičky, aby spojila jejich rty v polibek. Zasměje se nad jeho větou a pak jej pustí. Jak čekala, on se teleportoval pryč.
Vrátila se tedy zpět za Sam, která pořád ještě ležela v posteli, jak si ale všimla, jídlo už snědla a byla vzhůru. Sedla si k ní a povídala si s ní. Chtěla jít na ples, ale pokud by potřebovala zůstala by. Sammy jí však ujistila, aby šla, tak jí alespoň přinutila, aby jí pomohla, čímž oběma zvedla náladu. Když odcházela, dala ještě Sammy pusu a nechala ji odpočívat. Přesto jí však ještě do pokoje dala šaty, kdyby si to rozmyslela a peníze na taxíka. nenechala by ji jít pěšky.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:02 pm

Je u sebe doma a má tam krvavé orgie. Několik sexy týpků tam hraje twister, ona točí a vždycky když něco otočí, tak... "Zack, levá ruka, pojď sem." všichni jsou ovládnutí, takže vždycky, když si tak poručí, on dojde k ní a ona se mu zahryzne tam, kam to padne. Jeden už to nevydržel a zemřel. Teď jí krvácí ještě na podlaze, ale jí to nezajímá. Pak Zackovi pokyne, ať se vrátí a začne točit znovu.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:07 pm

Obleče se a je připravený zajít ke Sky, pár dní ji neviděl a docela ho zajímá jak přežívá. Ano očividně dobře, protože je vyplá a tak se dokáže bavit - jakkoliv. A to ho docela děsí. Olbeče se pohodlně a přitom stylově.
Skylar´s house - Stránka 6 17f3bcd3a6ed3256c07b5b4695d5878e--richard-madden-mens-fashion-styles
Teleportuje se přímo do jejího obýváku a málem dostane šok. Chvilku to rozdýchává. A potom nahodí klidný výraz. "Očividně si to užíváš." Docela ho to zabolelo, on se kvůli ní změnil a ona se otočila jen kvuli nějaké neověřené informaci.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:14 pm

Skylar´s house - Stránka 6 Images?q=tbn:ANd9GcRmMwU_FALNqGOROVZ8WWoI0-yyB7A0Lj6zoN9p8trv2SgwsM7S
Nohy má vyhozené na stolku a chvilku si jenom tak točí. "Kdo prví spadne, zemře." Varuje kluky před sebou, točí se šipkou, když se objeví Tony, protočí oči, toho doopravdy nerada vidí. Pusu má celou od krve, přesto se ale zvedne a s hrací deskou jde blíže k němu. Zrovna akorát, když jeden z kluků spadne. Líně otočí hlavu k němu. "Prohrál jsi lásko." Zasměje se a hrací plochu odhodí do křesla v kterém seděla a jde k tomu týpečkovi, který se chce zvednout, ale ona ho jediným pohybem, srazí zpět na kolena. Otočí se k Tonymu. "Užívám si to na největší možnou míru." ale co, když je tady, alespoň se pobavím. rukama jede tomu klukovi po tričko a klekne vedle něj, pak se mu zakousne do krku. Kluk ji chce odstrčit, ale Skye se nedá, chvíli ho vysává, když se odtrhne a podívá se na Tonyho, vypadá jako nějaký démon z hororu. "Přidáš se? Dostala jsem výsledky testu DNA." kývne hlavou ke kusu papíru, který leží na stole. Byl pozitivní. DNA se schodovalo.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:23 pm

Celou tuhle šarádu sleduje s nechutným výrazem ve tváři. "To vidím." znechuceně se ušklíbne. "výsledky testu?" pozvedne obočí a přejde ke stolu, kde vezme do ruky papír a přečte si ho. Ano dávalo by to smysl, ale stejně, něco mu na tom nehraje. "A její tělo jsi viděla? Matko roku?" podívá se na ni a chce ji vyprovokovat, chce aby něco pocítila cokoliv, klidně i zlost nenávist, ale ať není tak apatická. "Umře ti dcera a ani se na ni nepřijdeš podívat?" - no dobře to možná trochu přehnal.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:29 pm

Líně ho sleduje, když jde ke stolku a čeká, až si přečte ty výsledky, zatímco ten týpeček pod ní umře a padne na zem. Pak ale Tony promluví a ona jenom trochu vyvalí oči, nad tím co řekne. Zvedne se. "Co jsi to řekl?" zavrčí na něj a pak se podívá na zbylé dva kluky, co jsou v jejím domě. Když může on, můžu i já "Zacku, pojď sem." myslíš si, že když mě budeš urážet budu cítit? Tak ti ukážu kdo je tu lamač srdcí, oh počkat, nemůž mu zlomit něco co nemá, ale vím, že tohle jej bude bolet. Když k ní Zack dojde, nahne se k němu a políbí ho. Jazykem. Když se odtáhne, přejede mu jazykem po spodním rtu. "A teď oba dva vypadnite." zakřičí a čeká, než se ti dva pakují pryč. Překročí toho týpka, jako by tam ani nebyl a sundá si koženou bundu, která skončí na zemi. "Mslíš, že jsme tomu chtěla věřit? Přišla jsem sledovat hnijící popálenu mrtvolu své dcery ještě ten den a donutila jsem doktory udělat ty výsledky ještě ten den. A teď." ještě mluví v klidu. "VYPADNI Z MÉHO DOMU!" zařve na něj.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:33 pm

Stojí tam a jen sleduje toho kluka jak zajíždí jazykem do krku jeho snoubenky, ale stále je jeho snoubenka! "Věřila jsi tomu od té chvíle co jsi vypnula emoce a to nezapřeš." zavrčí na ni a když ho vyhodí z domu jen zakroutí hlavou. "Nikam nejdu!" řekne vážně a opře se o gauč. "A neřvi na mě, řvi si na ty své omráčené panáky!"
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:36 pm

Když jí řekne, že nikam nepůjde, skoro se naštve, ale hned se uvolní, to by totiž znamenalo emoci a to ona nemůže dopustit. "Fajn tedy," poví sladce a zadívá se na velké hodiny na stěně. "Je 20:35, za každou minutu, co tu zůstaneš, zabiju jednoho člověka v tomhle městě? Jak se ti to líbí teď?" Povytáhne vítězoslavně oči. Pak začne mlaskat jako když ubáhá čas a kroutit hlavou ze stran na stranu. "Tik tok, Tony, tik tok."
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:39 pm

Podívá se na ni a jen nahne hlavu ke straně. "Myslíš, že mi jde o lidi?" On tu nikoho nemá, měl tu Mer a ta je očividně mrtvá, takže pro něj v tomhle městě už nikdo není. Sám zabíjel lidi na počkání.
"Zdá se mi, že mě vůbec neznáš když si myslíš, že mi tohle bude vadit." řekne suše a posadí se na gauč.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:41 pm

Samozřejmě ví, že mu o lidi nejde, ale ona se ještě více usměje, když řekne tuhle větu. "Samozřejmě že ne TOny." udělá krátkou pauzu a pak si stoupne před něj. "Ale jde ti o mě, co to se mnou asi udělá, s mou duší, když budu zabíjet? " zeptá se nevinně a pokrčí rameny. Pak se vítězoslavně ušklíbne. "Pořád tě to nezajímá?" zeptá se a pak si prohlídne svou manikúru.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:47 pm

"Můžeš si za to sama. Nejsem tu od toho abych tě ochraňoval!" řekne rázně a stoupne si. Chce v ní jednoduše vyvolat emoci, jakoukoliv.
"Myslíš, že mě tohle baví? Hrát si na tvou chůvu a dělat to a nedělat ono ay jsi se necítila špatně? Proboha, vzpamatuj se." každé slovo ho bolí, ale je to pro dobrou věc. "Je to tvá duše a ne moje! Já miluji tu osobu co je v tobě a ty ji tam jen dusíš a proč? Protože jsi zbabělec, zbabělec, který raději uteče než aby bojoval!!!!" vykřikne na ni.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:50 pm

Jeho slova pro ni čím dál tím více nedávají smysl. "Já se tě ale neprosila, aby jsi tu byl. Tak zase hezky můžeš jít, protože jsi tu více než nevýtaný." prohlásí a jde pryč z téhle místnosti, přitom když dojde k tomu druhému mrtvému týpkovi, tentokrát před přímo přes něj v těch vysokých podpatcích, dokud ji nenazve zbabělcem. TO už se rozhodne jednat. Upíří rychlostí jej povalí na zem a dosedne na něj. Začne ho fackovat hlava nehlava.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:52 pm

Nikam nejde, jen se pohodlněji posadí na gauči. Když odchází chce ještě něco říct, ale to ho už svalí na zem a on se rozesměje. "Jen do mě Skylar, pojď, prociť to. Začni mě nenávidět, pojď." skanduje a nechává se fackovat.
"Jsi zbabělec. Vždycky od všeho jen utečeš. Vypneš emoce a hraješ si na hrdinku." navenek se usmívá, ale uvnitř ho to sžírá.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 8:57 pm

Vlastně ne. Když ji dále povzbuzuje, aby se začala vztekat, přestane jej mlátit. Sleze z něj, jako by si uvědomila, co právě udělala. Trochu jí z toho bolel žalůdek, protože doopravdy byla tak blízko, aby to zapnula, ale odteď se nedá vyprovokovat. "Velká chyba Anthony." zavrčí na něj, Upíří rychlostí narazila do stěny, aby si omámila smysly a pak byla na patře, jenom aby se z nich vrhla dolů a zlomila si vaz. Jedině tak od něj bude mít klid.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:10 pm

Když se od něj odtáhla jen zakroutil hlavou. "Klasická ty." ale to co udělala potom nečekal. Když se vrhla ze schodů, chtěl ji chytit ale nepodařilo se mu to, takže mu ted leží na zemi rozlámaná. Chytí ji do náruče donese na gauč, kde si její hlavu položí na svuj klín a čeká až se probudí. Mezitím jí hlaví na hlavě. Třeba alespoň její podvědomí bude vědět co je dobré a vrátí se mu.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:14 pm

Pořád je omdletá = v limbu.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:18 pm

Potom ho to napadne, ona mu vlastně skvěle nahrála. Šikulka. Ušklíbne se. Sundá jí veškeré šperky, moc dobře ví o těch kamenech pro slunce a jednoduše ji přiváže na křeslo provazama namočenýma ve sporýšové vodě. Je potřeba ji totálně vysušit a ona se mu vrátí. Možná ho potom bude nenávidět, ale lepší to, než tohle.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:28 pm

To co ji probudí, je ostrá bolest. Hned se probudí a mhouří očima. Podívá se na své ruce a cíí, jak se jí pálí kůže. Snaží se to snášet, podívá se na Tonyho. "Podívejme se, přece jen to v sobě máš." ušklíbne se a snaží se povolit provazy. "Myslíš si ,že to zapnu? Ale jediné co příjde, že tě budu nenávidět." ušklíbne se, ale pak se nepříjemné zavrtí, jelikož bolest se jí čím dál tím více zařezává do dlaní. "okamžitě mě rozvaž!" poručí mu nevzrušeně.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:31 pm

"Nenávist je pocit, klidně mě nenáviď, ale budeš to zase ty a o to mi jde." podívá se jí do očí a řekne to docela nahlas a jasně. "Nerozvážu tě, nedostaneš napít, nedostaneš najíst dokud se zase nezapneš!" řekne vážně a posadí se na gauč naproti ní. "Klidně si vyschni docela..." au tohle znovu zabolelo.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:34 pm

"Odvaž mě a možná ti budu schopna ještě odpustit, neodvaž mě a i moje zapnuté já tě bude nenávidět a už mě nikdy nezískáš zpět" začne ho vydírat, protože tohle se jí fakt nelíbí. Když jí ale řekne, že nedostane napít, jenom pokrčí rameny a zavře oči. Je schopna takhle sedět hodiny. "Fajn." prohlasí nevzrušeně.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:36 pm

"Nevyhrožuj." zvedne na ni hlas. "Říkej si co chceš, z tohohle křesla odejde moje Sky, ne tahle chabá napodobenina!" řekne jasně a podívá se jí do očí aby to utvrdil. "Nezajímají mě tvé kecy o nenávisti, nenávidět by jsi měla sama sebe, za tohle si můžeš ty, já ti jen pomáhám a na to mysli!" řekne již klidnějši, ale stále razantně.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:38 pm

POřád jí to nezajímá. Je zatvrzelá takhle zůstat klidně i dny. Týdny, nakonec začne sesychat zaživa, ale i tak to vydrží. "To tu budeme, hodně, hodně dlouho." prohlásí a pak se mírně pohodlněji uvelebí. Vypadá to skoro, jako by se snažila usnout. Na důkaz toho, že se 'nudí' si zívne.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:43 pm

"Máme celé nekonečno života." pokrčí rameny a myslí to vážně. Nechá ji tady a bude na ni mluvit, mluvit, připomínat jí věci a udělá jednoduše všechno pro to aby se mu vrátila. "Takže o čem se budeme bavit? Třeba o tom jaký jsi mohla mít krásný život? Teď tě to sice nezajímá, ale rodinu jsi vždycky chtěla. Malé dítě, manžela, svatbu...všechno krásné nalinkované." na chvilku se zasní.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 EmptyWed Jul 12, 2017 9:46 pm

Jenom tak leží a v klidu oddechuje, tiše v nímá tu bolest. "Ta holka, co to chtěla byla hlupačka, tohle jsem já teď a jsem lepší. Vidím jasně a s klidem v duši můžu říct, že tohle už nikdy znovu chtít nebudu. "
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Skylar´s house - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Skylar´s house
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Isabelle´house
» Tony´s house
» Mike's house
» Annie´s house
» Joseph´s house

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Domy-
Přejdi na: