Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Skylar´s house

Goto down 
+2
Gabriel Lucio
Admin
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 20. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Skylar´s house   Skylar´s house EmptyFri Apr 21, 2017 9:05 am

Skylar´s house 43231416329597286792
Návrat nahoru Goto down
http://deepintheocean.forumotion.eu
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 12:20 am

Upíří rychlostí se přemístila před dům. Začala lovit klíče v kabelce a co nejrychleji si odemkla. Vletěla dovnitř a ani se nenamáhala rozsvítit. Přibouchla dveře a rozeběhla se nahoru. Samozřejmě nezamykala, přece jenom nevěřila, že by se odvážil vejít dovnitř. Vběhla do svého pokoje na druhé straně domu a rozsvítila si lampičku. Její pokoj byl sice na opačné straně od dveří, ale nechtěla moc riskovat. Riskovat? Však je to můj kamarád. Kamarád. Takové strašidelné slovo. Hlavně teď, když po ní vyjel. Nechápala to... Co to do něj najednou vjelo?
Šla do šatny a tašky odložila pouze na stůl, uklidí je ráno. Druhými dveřmi na druhé straně prošla do koupelny a sundala si veškeré šperky, jediné co si nechala je její denní prsten. Poté se začala svlékat. Všechno oblečení odhodila do prádelního koše. Jenom ve spodním prádle se vrátila do šatny a vzala si věci na spaní, přesunula se do pokoje akorát když se jí rozsvítil displej mobilu. Byla to zpráva, rychle si ji přečetla. I když věděla od koho je, byla dost překvapená. Na jeho zprávu mu však neodepsala. Začala se oblékat do pyžama.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 12:27 am

došel až k jejímu domu a cítil vše co to s ní udělalo . Nechoval se jako lovec ale jako ten co to chtěl vše dořešit přišel se možná omluvit ale možná vyzvednout si svou odměnu a tak jen zaklepal na dveře "Sky jsi tu vím to otevři prosím " řekl to dost nahlas aby to ona slyšela nebo´t i ona měla užasný sluch " chci to vše vysvětlit prosím " koukal se na dveře a v rukách si hrál s prstenem co měl a co mu zůstal z minulého světa . Čekal na odpověď a doufal že se jí dočká .
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 12:32 am

Když už chtěla zalézt do peřin, uslyšela jeho hlas, protočila panenky a zhluboka se nadechla. Vyšla ven z pokoje a zaváhala. Sednula si na nejvyšší schod a koukala na ty dvěře, už jenom kvůli nim tenhle dům milovala.
Nakonec se napřímila a zavolala ke dveřím. "Jdi pryč Gabe! promluvíme si..." na chvíli se zarazila, původně chtěla říct zítra, ale zítra asi do baru nepůjde, sice sem u teď těžko bude moct vyhýbat, ale aspoň nějaký čas bude muset. "... někdy jindy..." Čekala co udělá. Na jednu stranu si přála aby odešel, ale na tu druhou stranu se sama sebe ptala, co když to udělá?
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 12:41 am

Když uslyšel její kroky a pak jak se zastavily . Jen opřel hlavu o dveře . " Dobře jak si Sky přeješ ale jedno ti musím stejně říci " nadechl se a v tichu se sám sebe proklel " Bylo to krásný a nevím co to bylo prostě ....... a jestli jsem ti tím ublížil omlouvám se " řekl a nechal dveře dveřma a otočil se a pomalu odcházel a pak se u konce uličky ke dveřím zastavil a podíval se na dveře jestli si to ona nerozmyslela . on byl jí plně pohlcen. A bohužel věděl že oba na tento okamžik asi jen tak nezapomenou .
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 12:46 am

Svěsila hlavu. Nakonec se prudce na schodech zvedla. "Vyděrači jeden!" Ulevila si a to dost nahlas, aby to uslyšel. No ale přece jenom nakonec se upíří rychlost přímístila ke dveřím a otevřela je. Založila ruce na prsou a koukla na něj. Chvíli mlčela, no nakonec přikývla a nakrčením obočí. "Chce to sakra víc, aby jsi mi ublížil!" Pokývne hlavou, aby šel dovnitř. I když jí v duchu napadlo, jestli je to dobrý nápad.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 12:49 am

Zazubil se něvěděl proč ale nejak jí dokázal jako jeden z mála dostat tam kam on jí potřeboval " já a vyděrač nikdy " vyplázl jazyk a na chvilku se zastavil ve futrách a sledoval její užasné oči a pak pomalu vešel a rovnou si sundal bundu a protáhl se a bylo vidět každý jeho sval . pak si sedl na opěradlo jednoho z křesel a sledoval jí
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 12:54 am

Zavřela za ním dveře, ale jeho show, jak se snažil předvádět se svým tělem jí neušla, ale v tomhle ona rozhodně vedla. Bosa, šortky na spaní, které jí toho moc nezakryly, spíš odhalovaly a tričko s hlubokým kulatým výstřihem. Jo, tuhle bitvu vyhrála. "můžu ti něco nabídnou?" Zeptala se zdvořilostně a vydala se do obýváku, očekávala, že jí bude následovat.Usadila se lehce na pohovku a pokynula mu, aby se posadil. Čekala co má na srdci.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 12:57 am

Několikrát jí musel chtě nechtě proskenovat pohledam a zase se vracela ta jeho touha po ní . ano uměla to velmi dobře a věděla jaký přednosti má " Hmm asi jen možná vodu a pak tebe " zasmál se a šel za ní a usadil se pohodlně v křesle a sledoval jí " Tady Sky nejde o lásku jde spíšše jak to říci o naší divočejší stránky naší povahy . jak víš oba jsme rozdílní a proto nás to k sobě tak táhne " koukal na ní a čekal nějakou reakci .
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:02 am

Samozřejmě, že než šla do obýváku nachystala mu vodu a podala mu ji, sama si ale nevzala nic. Vytáhl si nohy k sobě a sledovala ho. Hned po prvním slově se musela ušklíbnout. Už jen to slovo láska znělo tak absurdně. Ani by to nečekala, ale co jí překvapilo je, co řekl poté. "No na někoho, koho nechám, aby mě bez mého dovolení líbal a okupoval mi dům v jednu hodinu ráno... si asi dost myslíš, že mě znáš natolik, že dokážeš mluvit za mé srdce a mou hlavu..." Prohlásí trochu stroze. Spustí nohy na zem a pořádně se na něj zahledí. "Mám ti připomínat, že tys vyjel po mně? A z toho, že jsem se ti 2x vyškubla soudíš, že tě chci?" Zeptá se opatrně, nechce mu ublížit, ale bojí se, že je to nevyhnutelné. Pak jí ale něco napadlo "Nebo si snad o mě myslíš, že jsem taková děvka, že bych byla schopna dát všem?"
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:06 am

Sledoval jí a jen věděl asi že udělal chybu " Možná ano možná ne ale když jsem tě poprve políbil čekal jsem facku a stejně ses nechala a podruhé už ses bála , že by ledová královna měla trhlinku ve své užasné obraně " vstal a pak se zarazil a přistoupil k ní " řekl jsem snad že jsi děvka ne neřekl , to že to o tobě mluví ostatní čert je vem, ale jak dlouho se známe co a stejně Pořád mne bereš jako hlupáka " podíval se jí do očí a nemohl se vynadívat na ty její užasné oči
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:14 am

Zavrtěla hlavou. "jako bych v tu chvíli dostala na výběr, když jsem byla namáčknutá na zeď." Připomene mu, ale je to jen z poloviny pravda, i kdyby za sebou měla kilometr místa, reagovala by stejně. No ale nakonec měl v té druhé větě pravdu. Nechce odhalit své city, to není ona. Bojí se toho. Pravda, nemiluje ho, nemiluje nikoho, ale je to kamaráda a záleží jí na něm a že je k tomu sexy, je jen bonus navíc.
Když se zvedne, trochu sykne a nahne se víc do gauče. Nad jeho dalšími slovy se ale zamračí. Prudce vstane, přesto se však musí dívat do výšky, jelikož je o něco vyšší, ale právě teď se cítila na dva metry. "Co prosím?! Já tě beru jako hlupáka?!" Rozkřičí se. Tohle hošánek přehnal. Žduchne do něj, aby od ní zase hezky ustoupil. "Kdyby t byla pravda, rozdala bych si to s tebou hned tam v tom baru, jako bych to udělala s jinýma, což jsem neudělala, udělala jsem opak... Tak o čem vypovídá tohle?" Uraženě kolo něj projde, ani nečekala, že by jí zastavil. Když křičí, kdo by ji zastavoval.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:18 am

Jen se usmál když vyslovila tu větu a věděl dobře ,že i ona si tam vybrala . a když pak začla křičet neustoupil a jen dál na ní hleděl ledovým klidem znal jí jako svoje boty a tohle byla jedna z obran co používala " Já nevím ů odpověděl jí klidně ale věděl že jí chce. Když do něj žduchla udělal krok a když odcházela chytil jí za zápěstí " Tak se tím hlupákem udělám sám " řekl přitiskl jí k sobě a chytl jí za zadek a políbil opětovně . čekal facku nebo že ho zabije a tohle za to stálo .
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:25 am

A bylo to tu zas. Netušila jestli je to protože žije už tak dlouho sám s dcerou, ale připadá jí, že když ona řekne ne, on slyší ano. Chvíli se smýkala, a snažila se ho od sebe odstrčit, ale normální síla na něj nestačila. Pořád ale nechtěla se bránit po upírsku, nechtěla mu ublížit, tentokrát fyzicky. Když ale už polibek trval dlouho, nedokázala tomu odolat. Na to kolik mu je, toho umí dost a umí to dobře, jak by tomu mohla odolat. Nakonec se tedy polibku podvolila.Ruce mu položila na hruď a své tělo opřela o to jeho. Nakonec se přece jen odtrhla kvůli nedostatku vzduchu. Chvíli mu jen tak hleděla do očí. No nakonec ho k sobě stáhla a začala ho líbat sama, vášnivě, prudce a intenzivně.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:29 am

Cítil jak ona povoluje jak se mu oddává tak jako on jí sice byla upírka a v tom světě kde byli tohle asi by znamenalo pro oba smrt ale tady ateď mu to bylo jedno když se odtáhla aby nabrala vzduch jen povytáhl obočí a když si ho přitáhla opět k sobě k polibku a vypustil veškerou vášeń a intenzitu co v sobě měl . Chytl jí rukama pod zadkem a zvedl jí a by se nemusela ona tak natahovat a on se předklánět a jen ten její užasnej zadeček mačkal pak polibky přešel na její krk kde jemně jí kousal a líbal
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:33 am

Ona se však nenechávala kontrolovat. Když ji vyzvedl do vzduchu, použila svou sílu, seskočila na zem a jeho žduchla na pohovku. Čekala až přistane a vzpamatuje se, poté se usmála a upíří rychlostí byla nad ním a pokračovala v tom, v čem přerušila. Než ale přisála své rty na ty jeho. "Než ale rozjedeš nějakou akci... měl bys vědět, že já se s tebou dneska nevyspím... Takže ať tohle vede kamkoli, k sexu to nebude..." pokrčí rameny a čeká, co řekne nebo udělá. Už se viděla dole na zemi a jeho jak odchází, ale za ten risk to stálo mu to říct.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:38 am

Usmál se když ona použila sílu aby se mu vymanila a když dopadl na pohovku jen se usmíval . Když dodala to o tom sexu nevěděl zpočátku zda to myslí jako legraci nebo jen jako provokaci . Ale bylo mu to v ty chvíli uplně jedno a opět se jí přisál na její rty a zkusil jí vysvílknout z tílka co mela na sobě riskoval že to myslela vážně ale což alespoń bude legrace.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:42 am

Když jí ale začal vyslíkat tričko, už to přehnal. Odtáhla se a jednu mu vrazila. Ne obyčejnou facku, co dávají malé nevinné holčičky, ale takovou pořádnou, hodnou upíra. Během vteřiny stála na nohou a spravila si tričko. Začala mumlat jako to snad není pravda, neuvěřitelné... Kouknulna na něj s obličejem plným hněvu. "A ven! Nebo tě prohodím oknem!" Varuje ho a myslela to smrtelně vážně. Poté se otočila a zamířila ke schodům.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySat Apr 22, 2017 1:45 am

Když dostal facku musel se začít smát . i když to byla upírská jemu to nic neudělalo maximálně modřinu ale jen do rána a nepřestal se zubit . Zachovala se jako malá holčička kdy on byl ten zlobivý kluk co pporušil pravidla ů Dobře už jdu " usmál se vzal si bundu a odcházel i když riskoval smrt dostal jí a to se mu líbilo ledová královna prolomila ledy a tak se vydal domu za dcerkou . Kterou doufal že najde doma.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySun Apr 23, 2017 1:15 am

Došla rozzuřená domů. Její taška letěla přes celý obývací pokoj. Ona se však nezastavila, šla rovnou ke skleničkám alkoholu a nalila si hned jednu sklenku whisky, za ní nasledovala druhá a pak další. Nejradši by toho Gabriela zabila, ale to nemohla, ale přinejmeněím, ať jí měsíc neleze na oči.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySun Apr 23, 2017 1:17 am

Věděl že ona bude doma a tak radši vzal sebou nejakou tu flašku a potloukal se teda v klidu po ulicích až doarzil k ní kde zaklepal nna dveře "Jsi tu ??" zeptal se blbě
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySun Apr 23, 2017 1:22 am

Jakmile uslyšela hlas, prudce odložila skleničku na stůl. Tohle si chlapeček vypije. Došla ke dveřím a otevřela je. Rozhodl se to zahrát, naposled. "Přejete si pane?" Odpověděla mu stejně, jako on s ní mluvil celou dobu, co byla v baru. Její výraz však byl vražedný.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySun Apr 23, 2017 1:25 am

"Ano Sky přeju si aby ses nejdříve uklidnila " koukal na ní a ty její oči a on v očích měl pobavení , že zrovna on jí dokáže tak rozlobit ani nevěděl čím . " c ose děje ty ses ani ke mne nehlásila a začla jsi to ty sama tak proč se na mne teďka zlobíš a navíc co to bylo za to divadlo před tím chlápkem hmm "? zamračil se a lehce jí tlačil dovnitř tím že postupoval stále k ní . a přitom se jí díval do očí
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySun Apr 23, 2017 1:36 am

Vyslovil první hlásku a už měla chuť ho praštit. Jakmile ji začala tlačit dovnitř, jeho ruku od sebe odtrhla. "Já si začala? Ty sis začal s tím "co si dáte slečno... tyyyy tyyyy"" začala funět, no nakonec se po něm vrhla po upírsku. Napřáhla se aby ho praštila. "Co sis včera myslel, co?!" zařvala na něj a už se po něm znovu oháněla. "řeknu ti, že se s tebou nevyspím a co ty? Uděláš opak co chci ... a co tady děláš teď? To sis myslel, že flaška alkoholu to spraví..."
Skylar´s house OhC3XD
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house EmptySun Apr 23, 2017 1:40 am

Nechal si dát první facku ale druhou už chytil a chytil jí i druhou ruku " Uklidni se sakra " zavrčel a držel se nechtěl jí ublížit i když k tomu měl blízko ale dokázal se ovládat a tak jen jí hodil na gauč a podíval se na ní ů Takže všechno je moje chyba dobře ale ty se sakra uklidni chováš se jak puberťačka " postavil flašku na stůl " Přišel jsem si jen promluvit a ty na mne házíš všechno " koukne se na ní " To si dneska nemohla přijít a vše si vyříkat ne ty si budeš hrát na to že máš nademou navrh proč sakra ů začal chodit sem a tam " a včera ano přehnal se to přiznávám "
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Skylar´s house Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Skylar´s house
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mike's house
» Annie´s house
» Joseph´s house
» Caroline´house
» Maddison´s house

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Domy-
Přejdi na: