Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Restaurace u mořské panny

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 7:28 pm

Já nevím,ale pokud by jsme byli jediní,kdo by si tohle myslel.Určitě by to nebylo normální,ne?*Pozvedne obočí.Koukne pak na ní,jak se začne hroutit k zemi a ihned jde do dřepu,aby jí byl blíž*Co se děje?Co ať přestane?*Nechápe,co myslí tím,že to má přestat.Vůbec netuší,co se tam děje*
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 7:45 pm

Proč? Ať to přestane. Já nechci. Ten hlas. Ten hlas. Přestaň. Přestaň to nejde vydržet. Prosím. Ať to přestane. Ať přestane ten hlas. Joshuo prosím ať to přestane. To se nedá vydržet. Řekne sípavě. Její oči se nechtějí dát zpátky dohromady. A ten hlas. Prosím někdo ať to přestane. Podívá se na něho prosebným a bolestným pohledem.
Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Tumblr_o2ff8hcF4o1u63vyho2_r1_250
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 7:55 pm

Já...Polkne.Já nevím jak ti pomoct..Já..Vydechne.Jakmile se na něho podívá zase těma očima,silně polkne*Co ti ten hlas říká nebo...Co to je? Zeptá se po chvíli.Co když ho chce třeba zabít,možná by měl utéct pryč,ale nechat jí tady samotnou v těch bolestech?Je to dobrý nápad?
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 8:05 pm

Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Tumblr_static_tumblr_static_8g106nhoir48cgkockwwkgccw_640
Když uvidí ten pohled jak se na ní podívá. Nechá se pohltit bolestí už se nesnaží aby ji pomohl její oči nepřestali a ona ví co to znamená. Někde poblíž je tu buď za prvé někdo z rodiny Vojty, Nebo za druhé někdo chce aby zabila Joshua aby si to potom vyčítal... DOST! zakřičí v hlavě ten zvuk nepřestává ale nechce mu ublížit. Sklopí hlavu nechce ten pohled vidět znova.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 8:11 pm

Asi....Asi bych měl jít.Polkne.nechce jí opouštět,ale ty oči.Má je příliš dlouho na to,aby to dopadlo dobře.Uvidíme se..někdy.Polkne a postaví se na nohy.Promiň..Omluví se hned a pak už se raději rozeběhne pryč,protože tohle by nedopadlo dobře a on se před ní nechce bránit.Nechce jí ublížit a to by musel,kdyby na něho zaútočila.Nerad se s ní rozloučil takovým způsobem,ale neměl vůbec na výběr.Leda by se chtěl nechat zabít a to opravdu nechtěl.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 8:16 pm

Věřila mu. Ale na jednu stranu ho chápe. Kdybych byla v jeho kůži tak udělám to stejné. Ale.... no to je jedno. I když to nepřestává tak si stoupne a zmizí. Objeví se doma. Kde to přestane.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny - Stránka 6 EmptyMon May 08, 2017 3:35 pm

"Nejspíše to bylo to ,že jsem cítil sám než abych byl doma a seděl s kakaem a knihou a tak jsem se rozhodl vyjít tedy do společnosti . Víš čekal jsem že na plese už budeš proč jsi nešla dříve ?" zeptal se jí když odcházeli s plesu a on měl vcelku hlad a tak jí bez ptaní dovedl do restaurace " Doufám , že hlad máš jako já a že jsem nevybral špatné místo " musel se usmát a tak vybral místo a nechal přinést víno a jídelní lístky. "A jak jde psaní knih těším se na pokračování "
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Restaurace u mořské panny
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Město-
Přejdi na: