Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ordinace terapeutky

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 20. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 10:35 am

Ordinace terapeutky 18361366_1414852961931672_1409206463_n
Návrat nahoru Goto down
http://deepintheocean.forumotion.eu
Merliah Emerson

Merliah Emerson


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 05. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 12:31 pm

Z posilovny se vydala rovnou do sve kancelare aby to tam vsechno pripravila. Jeste chvilku premyslela nad onim klukem ktereho potkala, ale potom se musela soustredit jen na svou praci.
V kancelari si v male koupelne hodila sprchu a prevlekla se do pracovniho. Nebo spise do pohodlnejsiho. Mela na sobe cerne rifle, tmavomodrou kosili, vlasy si rozcesala a nechala je volne splyvat pres ramena az na zada.
Nachystala si vse potrebne. Tony ji ve zkratce rekl co bude potrebovat a ze prijde s pritelkyny, se kterou to proste nemaji v poradku. Nachystala teda tri hrnecky na caj, papiry, tuzky...vse potrebne k tomu aby se spolecne dopracovali ke zdarnemu konci. Posadila se pote do sveho gauce a jen ocekavala kdy dorazi.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 1:09 pm

Zamysli se. Proc si je vlastne schovaval? "Mozna proto abych tady mel kousek tebe. Nebo jsem mozna doufal ze se pro ne vratis. Nikdy saty nenechavas jen tak lezet." Rekne vazne a potom se odmlci. Dneska toho reknou jeste vice takze by se mel pripravit na uprimnost. To bude jeste tezky den.
"Necham se umlcet kdykoliv jen budes chtit." Usklibne se a da ji jemnou pusu na celo a zvedne se.
Kdyz mu totalne zdisuje jeho pokus o romantiku usklibne se. "Melo to vyznit romanticky." Zasmeje se. "Tohle mi moc nejde." Zavola taxika a nechaji se dovezt ke Sky domu, kde se ona prevlekne a potom nasednou zpet a jedou na pobrezi. Zastavi pred malym domkem a vystoupi. Tony vejde jako prvni, zaklepe na dvere a po vyzvani vstoupi.
"Ahoj Mer, snad jsme te moc neobtezovali, ale je to akutni.´ pocka az za nim vejde Sky. "Mimochodem tohle je ona, Sky. Ta o ktere jsem mluvil v telefonu." Mile se na obe usmeje a necha prostor i Sky.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 1:17 pm

Pravda, ale ona snad pak ani nevěděla, že má u něj šaty a ostatně, když měla vyplé emoce to ani neřešila a když je zapnula, už si to nepamatovala. Zhluboka se nadechne a jde s ním taxíku. Celou cestu se jej držela za ruku. Doma se rychle převlékla a přezula a poté se vrátila do taxíku.
Jakmile zastavili před kanceláří terapeutky,, zarazila se. Vypadalo to tu hezky, ale to nebylo co ji zarazilo. Tady už byla, jen ta budova vypadala jinak prostě.
Jakmile auto zastaví, zaplatí taxikáři a poté jde za Tonym. Vznáší se lehce v podpatcích jako víla. Počká, až Tony vejde, aby mohla vejít za ním. "Jo já jsme ten akutní případ pro ..." větu nedořekne, protože stane tváří v tvář dívce, která jej její věrná kopie. Prohlédne si ji od shora dolů. Vypadala úplně jako ona, stejný odstín pleti, podobná stavba lícních kostí, oči, tvář dokonce i podobný vkus. A s touhle, že Tony nespal, vždyť jako by mi z oka vypadla. "Tohle je vážně divné... Nezmínil si, že vypadáme stejně." šeptne k Tonymu a poté se jde představit jejich terapeutce. "Těší mě, Vy musíte být Merliah, já jsem Skylar."
Ordinace terapeutky Nina-Dobrev-1_rmuayw
Návrat nahoru Goto down
Merliah Emerson

Merliah Emerson


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 05. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 1:26 pm

Sedi na gauci a netrpelive odecita minuty. Rikal prece ze se stavi do hodiny...ale o chvilku pozdeji slysi zaklepani tak je vyzve aby vstoupili.
Stoupne si z gauce, upravi si kosili aby vypadala reprezentativne a nahodi profesionalni usmev. "Ahoj Tony, moc rada te vidim." Potrese si s nim rukou a potom se podiva na divku ktera vyjde zpoza nej. Vypada sotva na 18, ale kdyz se ji podiva do obliceje lehce ztrne, ale hned zase nahodi profesionalni vyraz. "Rada vas poznavam." Usmeje se. Ale neco ji tady nesedi, vzdyt ona vypada jako ona! To je zvlastni shoda nahod.
Posadi se pote na gauc a je poprosi aby se posadili do kresel ktere stoji hned naproti. "Takze proc jste sem presne prisli? Tony mi neco rikal, ale detaily vynechal." Podiva se na ne a vezme do ruky zapisnik. Ale stale se obcas zadiva na Sky, zajimalo by ji jak je to mozne.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 1:31 pm

Kdyz vejde dovnitr pozdravi se s Mer a otoci se na Sky, ale jeji vyraz ho zarazi. Ona se na ni diva jakoby videla ducha. Lehce do ni drcne a poslechne si co mu rekla. Znovu se podiva na Mer a prohledne si ji. Ono vazne, to ho nikdy nenapadlo. Sky pro nej byla vzdy jedina a nikdy by ho nenapadlo hledat jeji podobu jeste v nekom jinem, ale kdyz se na ne tak diva ma pravdu. Jsou jak dvojcata. "Tak to je zvlastni, toho jsem si vazne nevsiml." Rekne uprimne a potom se posadi na jedno z kresel, pocka az si sedne i Sky a chytne ji pres mezeru mezi kresly za ruku. Je mu docela neprijemne ze nesedi primo vedle ni, ale je to ocividne nejaky terapeuticky trik.
"Mame problemy. Predevsim s duverou a tim jak to mezi nami jeyy obcas si nerozumime a zda se mi ze nekdy je mezi nami propast kterou nejde jen tak prekonat." Zamysli se a otoci na Sky aby neco dodala.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 1:42 pm

Když do ní Tony drcne vůbec to nepomáhá. Sleduje ji jak se pohybuje a nakrčí nos, když je však k ní zase čelem, nasadí pohotový úsměv, následně si sedne. Bože ona mluví, stojí, sedí a dokonce i chodí jako já... Tohle se mi nezdá. Když se Tony sedne rozhoupe se, aby se posadila do druhého křesla. Když ji chytne za ruku, konečně se uvolněně usměje. Přesto nemůže přestat koukat na tu podobu mezi jí a Merliou. "A taky nedokážeme učit, proč si tolik nedůvěřujeme, tím
chci říct... My si totiž nevěříme, když jde o jiné muže či ženy...Asi to nemá smysl popírat, alek džy jsme se na skoro 200 let oddělili, bylo jich poměrně dost a jsem si jistá, že Tony taky nedržel celibát."
Při těch slovech si ji znovu prohlédne. Co když ale spolu spali. Proč jinak by mu dělala laskavosti?
Tonyho slova ji ale zarazí. Propast? Vážně? Otočí se k němu a pomalu uvolňuje svou ruku v té jeho. "Řekla bych, že jsou také na vině naše rasy... a naše povahy... Jistě znáte jaký je Tony, tak já jsme prakticky stejná... jenom v ženském provedení... no a možná víc hysterka, ale na druhou stranu, nás vztah nemá jenom temné stránky... Máme tolik hezkých vzpomínek..." řekne, aby to trochu odlehčila.
Návrat nahoru Goto down
Merliah Emerson

Merliah Emerson


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 05. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 1:51 pm

Pozoruje je. Oba dva. Jak mluvi, jak chodi, jak se tvari a co delaji. Vsechno si to zapisuje do denicku aby nic nevynechala. Musi je nejdriv poradne prozkoumat aby je poznala a tak mohla dal rozebirat jejich problemy.
Posloucha jak mluvi Tony, o problemech a prevazne o propasti. Vsimne si ze kdyz o tom  neco povi Sky ho pusti, propast neni jen v jeho slovech ale i v jejich cinech. Prave to ukazali. Zapise si do deniku a znovu se na ne podiva a zaposloucha se do toho co rika Sky. Je to zvlastni, jakoby se divala do zrcadla, ale to ted nesmi resit.
"Tony je demon, vy jste upir. Chapu dokaze to byt zmatene. Nejlepsi vztahy byvaji se stejnou rasou, ale to je tady slozitejsi nez se zda. A laska, ta nejde naprogramovat." Rekne klidnym profesionalnim hlasem. Nesmi na sobe znat nejake extra emoce, musi se drzet pracovniho protokolu.
"Ted se vas na neco zeptam. Mozna zacnu az moc z ostra, ale nekdy je to nejlepsi. Kdybyste meli vyjmenovat jedinou vec, kterou v tomhle vztahu postradate, co by to bylo?" Podiva se na ne a lehce tuka tuzkou o obal deniku. Sleduje je, nestrhava z nich pohledy.


Naposledy upravil Merliah Emerson dne Mon May 08, 2017 2:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 1:56 pm

Dezi Sky za ruku a posloucha to co rekne. No ma pravdu, nedrzel celibat, ale to prece nic neznamena. Nebyli spolu ona odesla. Tak proste zil dal, ona se urcite taky nedrzela na uzde, je to taky dost divoska.
Pote se nadechne. "Ano presne, jsme tak stejni az se to nekdy neda vydrzet. Vybuchujeme i bez vetsiho duvodu..." prizna. Kdyz ho Sky pusti zmatene se na ni ohledne a ruku vlozi do klina aby ji tam nemel jen tak, vypadalo to smesne.
Podiva se na Mer a zamysli se nad jeji otazkou. Co mu chybi ve vztahu se Sky nejvic? To je ale dost tezke, jelikoz se to snad ani neda rict. Ale vlastne jedna vec by se nasla. "Potrebuju i svuj prostor. Musim vedet ze i kdyz se s nekym zapovidam ona toho dotycneho nebo spise dotycnou nepropichne podpatkem." Rekne s lehkym humorem, ale myslel to vazne. Je to muz, potrebuje svuj prostor ale chce mit i Sky vedle sebe, po svem boku. Mozna je nemozne tohle chtit, ale on to tak citi.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 2:33 pm

Upřímně měla snad jenom jednoho upíra a stálo to za nic. I když asi každého teď porovnává právě s Tonym. Navíc ona je tu profesionálka... Profesionálka, co jí ukradla ksicht. Když stáhne ruku, podepře si obličej a dále poslouchá jejich slova. Je to pro ni nepříjemné a nejradši by už vypadla.
První začne. Ani to nemusel říkat, čekala, co řekne. Nad posledními slovy se však zasměje, jo to by pravděpodobně udělala.
"Jediná věc, co mi chybí? Asi jak řekl Tony, ta volnost nemluvě že to souvisí s důvěrou, ale já to myslím trochu jinak..." Otočí se k Tonymu, aby to říkala jemu. "Poslední dobou se cítím jako bych byla projekt, jako bych byla problém, co se musí bezpodmínečně napravit. Myslím si, že je ze mě smutný, protože když se na mě podívá... Jediné co vidí, je rozbitá hračka." sklopí zrak, tohle bylo vážně těžké pro ni vyslovit.
Ordinace terapeutky TBYz8aOrdinace terapeutky 3NseFe
Návrat nahoru Goto down
Merliah Emerson

Merliah Emerson


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 05. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 3:13 pm

Sleduje je a dela si poznamky. Nad Tonyho odpovedi jen kyvne hlavou, pote si vyslechne i Sky.
"Tony, myslim ze je potreba aby jsi pochopil Sky. Z nejakeho duvodu ji vadi ze se bavis s jinymi. Tady je dulezita komunikace a predevsim duvera, kterou mezi sebou nemate a na tom musime zapracovat. To je podle me nejvetsim kamenem urazu. Neverite si." Podiva se na ne a znovu si neco zapise. "Sky, je mozne ze se na tebe Tony diva na rozbitou hracku, ale je tady duvod proc bys byla rozbita? Proc by si to mel vubec myslet nebo proc si to myslis ty?" Mile se na ni usmeje, snazi se ji povzbudit. Ocividne ji tenhle rozhovor neni vubec prijemny, ale takhle to byva. Nikdy to u terapeuta neni prijemne, protoze tady se nic netaji, teda clovek by nemel jinak je to k nicemu.
"Je potreba zjistit jaky je mezi vami dalsi problem krome duvery, ktera panuje na prvnim miste. Vemte si prosim papir a tuzky. Mate tri moznosti, jakekoliv...chci abyste napsali od jednicky po trojku veci, ktere v zivote celkove nejvic postradate. Potrebujeme zjistit jestli se na necem shodnete nebo absolutne vubec. Na tom se potom da dale stavit. Neopisujte prosim." Rekne mile a poda jim papiry s tuzkami.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 3:18 pm

Posloucha ji...ona si vazne mysli ze je pro nej nejakym projektem? To snad ne. Okamzite natahne ruku a chytne tu jeji a uz ji nehodla poustet. "Tak to ale vubec neni, rozhodne pro me nejsi jako rozbita hracka." Snazi se ji utesit a ujistit ze to tak vazne neni, ale ona vypadala tak odhodlane, az ho to zabolelo nekde v mistech kde by teoreticky mel mit srdce, ale nemel.
Potom pozorne posloucha Merliah, ona po nich opravdu chce hrozne veci, takhle se osobne odhalovat je pro nej opravdu tezke a napsat tri veci, ktere mu chybi v zivote? To je neskutecny hlavolam.
Nadechne se a vydechne, musi pustit Sky aby mohl psat. Vezme si papir ktery opre o stul a zacne psat. Tedy spise premyslet. Polozi tuzku na papir a neni schopny niceho. Potom se zamysli a neco na papir naskrabe. Sam nevi jestli je to dobre nebo spatne nebo jak na to bude Sky reagovat, ale maji byt uprimni.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 3:25 pm

Bolelo jí to vůbec před Tonym říct, ale Merliah měla pravdu. "Ano, je tu důvod proč jsem uvnitř zlomená, ale pokud vám nebude vadit, nechci o tom mluvit. A pokud jde o to říct si to mezi sebou, Tony už to ví..." řekne pouze a zavrtí hlavou. Myslela si, že tahle terapie jí v něčem pomůže. Ale cítí se vlastně ještě hůř.
Otočí se k Tonymu a pokusila se pousmát. "Ale jo jsem... Jsem ta nejvíc rozbitá hračka." odporuje mu, moc dobře to ví.Když jí chytne za ruku, trochu ji sevře. Hned se ale zase musí pustit. Vezme si tedy papír a pře se o stůl. Ani jí nenapadlo se koukat k Tonymu. První věc bylo jednoduché napsat. Moje dcera. Věděla, že to tam Tony nenapíše, ostatně ale nepřemýšlela co chybí Tonymu, ale co chybí jí. Nad dalšími věcmi se však už musí zamyslet. Doba, kdy jsme nic neřešili a jen si užívali. a třetí věc... Co je ta třetí věc co jí v životě chybí? Jo chybí jí rodina, ale rozhodně ji nechybí ze všeho nejvíce. Na třetí věc zkrátka nemohla dojít. Taky jí napadly její boty co nechala na plese a rozbitá korunka, ale ani jedno tam nenapsala.
Návrat nahoru Goto down
Merliah Emerson

Merliah Emerson


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 05. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 3:38 pm

"Tady jde hlavne o to abyste to oba dva pochopili. Aby mezi vami nebyly zadne prekazky a mam takovy pocit ze to, co mi nechces rict nejak souvisi s mnoha vecmi." Rekne prozirave a zacne si znovu neco zapisovat. Potom se na ne znovu podiva. Jeji odpoved Tonymu necha bez povsimnuti.
Potom chvilku ceka na odpovedi na jejich papirech. Na Tonym jde videt ze nevi co napsat, ale Sky je rozhodnuta okamzite. To ji neprekvapuje, ona v tom ma jasno. Ona vi co ji chybi, ale Tony byl vzdycky zmatkar a nevedel presne co od zivota ocekava. Potom co dopisi, prevezme si od nich jejich papiry a polozi je na stul, pekne vedle sebe a zadiva se do nich.
"Takze prvni misto u Sky je dcera, u Tonyho je to svet...dobra" zamysli se nad tim. Tohle by docela pasovalo. Ona je zena samozrejme ze by chtela dceru nebo nekdy nejakou mela a on je clovek ktery nema rad svazovani a to tahle bublina rozhodne je. "Dalsi veci je bezstarostny zivot, na tom jste se oba dva shodli, to je docela dobre oba dva vite ze to nekdy fungovalo a radi byste to dali zpet dohromady, chcete aby to bylo jako predtim. Tonyho posledni odpovedi je rodina. To me popravde docela prekvapilo a myslim ze v tehle mistnosti nebudu jedina." Pozvedne oboci a podiva se na oba dva. Potom znovu stoci oci k papiru a precte i posledni vec od Sky (coz nevim co je a zajimalo by me to)
"Podle neho nazoru je potreba vyresit ty veci ve kterych jste se neshodli, nebo vlastne skoro ano jen na odlisnych mistech. Videla jsem jak Sky okamzite zacala psat prvni misto, mohla by jsi mi to nejak vysvetlit?" Rekne klidnym, milym hlasem a zadiva se na ni. Jakoby se divala do zrcadla.
"Neboj Tony i na tebe se dostane a vysvetlis mi tvou treti vec. Mezitim muzes premyslet."
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 3:45 pm

"Jestli se tak vidis. Ale ja te jako hracku rozhodne neberu." Rekne vazne a naposledy stiskne jeji ruku, potom si zacne namahat mozek nad tim co by napsal. Napadne ho svoboda, klid a jako posledni rodina. Mozna je to k nevire, ale chybi mu...ta prava kterou mel nez se stal demonem. Obcas miva ruzne myslenky a vzpominky, ale jsou cim dal prihlednejsi a mene zapamatovatelne.
Dopise papir a poda ho Mer, ktera to vsechno zacne analyzovat. Pripada si jak pokusny kralik, ale chtel to a bude to muset vytrpet.
Skyina prvni odpoved ho vubec neprekvapi, jeji dcera byla pro ni vsim a ztratila ji. Tuhle ztratu si nedokaze predstavit. Ale je rad ze s druhym mistem se setkali, mozna jsou opravdu na dobre ceste.
Kdyz se Mer zepta Sky na dceru zjezi se mu vlasy na krku, boji se ze ji nebude chtit odpovedet, ze se zvedne a odejde, proto ji opet chytne za ruku, stiskne a zacne ji palcem hladit po jejim hrbete. "To bude dobre Sky, nemusis se niceho bat." Rekne klidne, snazi se aby se citila dobre. A vi ze jejich hadka na plese zacala kvuli diteti. A mozna kdyz se tohle vyresi bude to zase o neco lepsi. Protoze to je hlavni zadrhel, nemuzou mit deti, ona dceru mela a ztratila ji.
"Dobra ale nevim jestli k tomu budu mit co rict." Jen pokrci rameny, ohledne te rodiny to mozna prepiskl, ale napsal pravdu a o te se stejne nejhur mluvi kdyz se musi.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 4:15 pm

Jakmile dopíše i třetí věc, což je svět tam nahoře, ostatně jako jedna z mála jej skutečně viděla. Nakonec papír dá Merlii a čeká, co z toho vyvodí. Zhluboka oddychuje. První odpověď se dala předpokládat, na druhé se shodli, ale třetí ji zmátla. Tony nikdy o své rodině nemluvil. S ní tedy rozhodně ne. Na chvíli se zamyslí, řekl jí vůbec někdy něco z jeho minulosti? Popravdě ani ne.
Pak přišla řada na ni a ona čekala, až přečte její odpovědi. Ostatně všechno se dalo čekat. Když se jí zeptala na její dceru pevně semkla víčka. Tony jí ale byl oporou, cítila jeho ruku, ve své jak jí hladí po hřbetě. Otevře pomalu oči. "Napsala jsem automaticky svou dceru, protože... Jsem na tomhle světě už 545 let... Když mi bylo 16, senámila jsem se s jedním mládencem... Nebudu to tady moc rozvádět, ale zamilovala jsem se. Netušila jsem že ten bastard si začal i s moou nejlepší kamarádkou. Netrvalo dlouho a my na to přišli. On si vybral ji a já za pár měsíců zjistila, že jsem těhotná. Když jsem mu to řekla, odmítl si mě vzít a já od té doby nemohla vyjít z domu, aby to nikdo nezjistil. Pro lidi jsem prostě přestala existovat. Oficiálně jsem vstoupila do kláštera... Pak jsem dala život tomu nejkrásnějšímu stvoření, mojí dceři... A to byla ta nejhorší noc mého života. Pamatuji si, že jsem požádala matku, aby mi ji podala do náruče. Doslova konečky mých prstů jsem měla centimetr od ní... A nemohla jsem se jí dotknout. Přišel totiž můj otec a zabránil jakémukoli dotyku. Vzal ji a odnesl. Řvala jsem a křičela celou noc, tak moc, že jsem probudila všechny sousedy. Tak všichni zjistili, co se vlastně stalo a má vlastní rodina mě poslala pryč. Vyhnali mě na nový kontinent, kde jsem se stala upírem... Neplánovala jsem to, do dneška nevím, jak se do mě dostala upíří krev... Každopádně jsem si strčila hlavu do oprátky a zabila se... Nemohla jsem žít bez své dcery a tak jsem zaplatila cenu. Když mi bylo 20 let, dostala jsem se sem a od té doby žiju tady..." řekne pouze a stiskne Tonyho dlaň. Jde vidět, že nemá daleko k slzám. Otočila hlavu bokem a zakryla si oči. Po pár minutách se však narovnala a s hlubokým nádechem dodala. "Proto jsem na první místo dala svou dceru... Protože neuplyne jediný den, kdy by mi nechyběla. První století jsem si na její narozeniny představovala jak asi vypadá." z očí jí vytekla jedna slza, kterou hned setřela.
Návrat nahoru Goto down
Merliah Emerson

Merliah Emerson


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 05. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 4:29 pm

Pohodlne se opre do gauce a zaposloucha se do Skyineho pribehu. Kdyz domluvi musi si protrit paze, protoze i ji z toho naskakala husi kuze jak to bylo procitene a silne.
"Takze jsi ztratila dceru, to zatrese s kazdym zivotem at je clovek jakkoliv odolny. A take je to jedna z veci kterou si clovek nese do dalsich vztahu. Ted to mozna bude znit az skoro neuveritelne, ale mozna si v sobe neses uz zakorenenou nevericnost vuci muzum. Jeden te opustil kdyz jsi ho potrebovala a ten jeden z nejdulezitejsich, tvuj otec, ti sebral dite. To by zanechalo jizvy na kazde dusi. Ted si to mozna neuvedomujes ale nekde uvnitr tebe Tonymu neveris kvuli tomuhle. Nekde v podvedomi mas zakorenene ze muzi ublizuji a neda se jim verit." Rekne rozhodne a posklada ty papiry a zalozi si je do deniku.
Pote se otoci na Tonyho. "Ted je cas na tebe, Sky je ocividne z tve odpovedi docela na rozpacich. Vysvetlis nam proc jsi napsal rodinu? To jsou jedine veci na kterych jste se neshodli." Podiva se na nej a lehce se usmeje. Potom se na chvilku sama zamysli, premysli nad tim co rekla Sky, o tom kolik je ji let a v kolikati mela dceru. Lehce nakrci nos jak je zamyslena a poradne si Sky prohledne. Ale pote uhne pohledem a neco si zapise do deniku. To totiz nemuze byt mozne.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 4:35 pm

Posloucha Sky a pevne ji drzi za ruku, tohle vsechno uz vedel, ale stejne se ho to pokazde dotklo. On kdyby mel takovou minulost zabil by se. A kdyby to nevyslo napoprve udelal by to znovu.
Pote se nadechne a podiva se na Mer a vzapeti na Sky. "Rodinu jsem tam napsal protoze je to pravda. Je to jedina vec o ktere nemluvim, protoze mi to prijde bezcenne. Uz nikdy ji mit zpatky nebudu, uz jsou davno po smrti, ale musel jsem tam neco napsat. A tohle mi prislo jako nejlepsi moznost abych nelhal. Chybi mi otec, ten jediny se o me staral. Matka utekla kdyz jsem byl jeste dite. Nikoho dalsiho jsem nemel jen jeho. Potom jsem dospel a otec onemocnel. A tady se dostavame do velkeho finale a taky duvod proc jsem demonem. Upsal jsem se aby mohl zit. Dal jsem svuj zivot za jeho. Jelikoz on byl pro me vsim." Zasekne se, a podiva se na chvili ven na vlny oceanu. "Myslim ze to by bylo vse k tomu proc jsem ji napsal...jednoduse mi chybi." Podival se na Sky a znovu stiskl jeji ruku. "Nerekl jsem ti o tom, protoze jsem snad ani nechtel aby jsi to vedela...sam nevim proc. Ale uz je to venku." Rekne a oddychne si. Tak jeden kamen z jeho zad opadl.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 4:45 pm

Když se trochu uklidnila, vděčně se usmála na Merlii. Ale v jejím pohledu se zračilo i něco jiného. Něco, čemu úplně nerozuměla.
Když jí začne analyzovat, vážně nad tím začne přemýšlet. "Chcete mi říct, že nevěřím Tonymu protože můj otec byl krutý a zlý hypokrit?" zavrtí hlavou. I když to dávalo smysl. Je možné, že její nedůvěra je zakořeněná v ní několik staletí a nikdy si to neuvědomila. Ostatně Tony je první člověk, co od té doby milovala.
Pak se ale Tony dá do vyprávění a ona k němu stočí hlavu. To co jí řekne, doopravdy vyrazí Skylar dech. Proč jí to ale nikdy neřekl. Ona mu řekla vše, o své dceři, o své rodině i když to pro ní nebylo jednoduché. Ale to co zažil. Možná jí to neřekl, protože jeho matka jej opustila a ona svou dceru. Ne! Ona svou dceru neopustila. Vzaly jí ji. Ale to s jeho otcem. "Ale proč jsi nechtěl, abych to věděla?" zašeptá nechápavě. Cítila se zklamaná a dotčená. To jí tak málo věři? "Vždyť to co jsi udělal pro svého otce... Já bych to neudělala... Pro matku možná, ale řekni mi, který člověk se dokáže vzdát svého srdce a zůstat celý život démonem, jenom aby tvůj otec neumřel..." zašeptá a dívá se na něj. Nejradši by skočila k němu do křesla a objala ho. Není si však jistá, zda může. Nakonec jí to ale bylo jedno. Vstala a sedla si mu na klín. Hned ho pevně objala a pohladila po vlasech. "Za to máš navěky můj obdiv."
Návrat nahoru Goto down
Merliah Emerson

Merliah Emerson


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 05. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 5:09 pm

"Chci rict ze je mozne ze to v sobe mas a ani o tom nemusis vedet. Hodne veci ktere vyusti v konflikt je v nas zakorene po nekolik let zpatky." Rekne vazne a uprimne. Ale stale si ji prohlizi. Vsechno by sedelo, ten vek, ten cas, to jakoby se divala do zrcadla. Je tohle opravdu ten clovek ktery si mysli ze je?
Nemuze ale byt zamyslena a resit tyhle sve osobni veci, kdyz ma tady praci, tohle musi jit ted stranou.
Otoci se pote na Tonyho, ale necha Sky aby si vylila sve myslenky. "Jestli se do toho muzu vlozit, nemyslim si ze by to delal naschval. Ze ti to nerekl protoze ti neveri...ale je mozne ze mate podobny problem. Ty s otcem a on s matkou. Nemusi si to uvedomovat. Mozna to ze jsi ztratila dceru..." zadrhne se, napije se z hrnecku na stole aby znovu chytila vetu. "Chci rict, mozna to ze jsi ztratila dceru v nem evokovalo neco z jeho minulosti a to zrovna to, ze ztratil matku." Rekne profesionalne a zapise si to do deniku.
Stale se nemuze zbavit kousavemu nutkani ze je tady k reseni mnohem vice veci, ale ne mezi Tonym a Sky ale mezi ni a Sky.
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 5:23 pm

"Presne proto jsem to nerekl. Vedel jsem jake mas problemy s tvym otcem a nevim jak by jsi na to reagovala. Neprislo mi to dulezite, sle mel jsem ti to rict. Nemel bych pred tebou nic tajit. Potom si neverime..." rekne lehce zklesle ale potom se na Sky usmeje.
To co ale udela dal neceka. Ano ona je temperamentni ale aby na nej skocila v poradne to necekal. Lehce se uvelebil aby se jim oboum sedelo prijemne a objal ji kolem pasu. Ted ji nehodlal poustet. "Popravde jsem rad ze jsem to rekl, dusit to v sobe tolik let, nemit to komu rict...docela se mi ulevilo." Prizna se. Ano ztratil srdce, vzdal se vseho pro zachranu otce, nikdy to nebral jako velky cin. Mozna pro ti absenci emoci. Predtim ano, ale jen co se promenil jeho postoj se zmenil. Az v prubehu casu si zacinal uvedomovat co vlastne udelal. "Myslim ze jsme na dobre ceste, co myslis Mer?" Podiva se na ni a zahledne jeji zamysleny oblicej. Chvilku ji sleduje, ale potom mu to neda a zepta se. "Deje se snad neco? Nevypadas zrovna dobre." A mel pravdu, mela docela zelenou barvu v obliceji i kdyz se nejspis snazila to prekryt.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 5:45 pm

Přivine se k Tonyho hlavě a pousměje se nad tou myšlenkou co jí dále napadne. Nakloní se k jeho uchu, aby to slyšel jenom on. "Hezky voníš." Poté se hlavou otočila k Merlii a opravdu se podivala jejímu pohledu. Nevěděla, jestli by měla něco říci. Poslouchá co ji chce říct, ale hned se musí začít bránit. "Ale to přece není to samé. Já svoji dceru neopustila... Byla mi odňata a to jsem ji ani jednou nedržela." Zavrtí hlavou. Proč ji vůbec poslouchá, najednou na ni dostane vztek. Jak ji může soudit. Jak může soudit kohokoli, když tomuhle pitomému rozdílu nerozumí.
Radši se otočí zpět k Tonymu. Ten jí však dá za pravdu. "Jak jsem řekla, můj otec byl vypočítavý hypokrit... Není to to samé, co jsi měl se svým otcem. Ale máš pravdu. Chápu, že to pro tebe muselo být těžké, ale pro mě to taky nebylo jednoduché mluvit o své rodině. Alespoň jde vidět, jak málo o tobě vím..." poznamená smutně, možná trochu zklamaně. Byla trochu dotčená, že jí tenhle příběh nikdy nepověděl.
Na dobré cestě? Máme daleko od toho být na dobré cestě. Poté se otočí k Merlii, která doopravdy nevypadá dobře. "Možná to souvisí s tím, jak si mě neustále prohlíží... vy dva jste spolu něco měli?" Zeptá se po krátkém zaváhání a podívala se na oba dva.
Návrat nahoru Goto down
Merliah Emerson

Merliah Emerson


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 06. 05. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 7:08 pm

"Já neříká, že je to to samé, rozhodně jsem to nechtěla říct takhle. Spíše jsem to myslela, že on nevěří ženám protože jej matka opustila a ty nevěříš mužům, protože ti muži v minulosti udělali tolik špatných věcí, že by to dalo na několik životů." vysvětlí jak to myslela. Opravdu ji nechtěla urazit, i když je pravda že někdo pravdu snáší špatně, ale rozhodně nechtěla aby to vyznělo tak, že je špatná matka. Ani náhodou. Ona za to nemohla co se jí stalo.
Po jejím obvinění sebou trhne a nevěřícně se na ni podívá. Její nevěřícný pohled se změní na lehce zhnusený.
Ordinace terapeutky Tumblr_nhip8hzZcg1rids08o3_250
"A tenhle argument tě teď napadl jak? Snažím se tady vybudovat určitou atmosféru důvěry a ty řekneš tohle?" lehce jí to vyřadí z profesionality, ale znovu se do ní vrátí. Mírně se pousměje a podívá se na ni. "S Tonym jsem nespala. Nemám důvod. Potkali jsme se už před několika lety, přišel ke mě a požádal o pomoc. Nemůžu říct o čem jsme se bavili, lékařské tajemství, ale jestli bude chtít řekne ti to sám." pohlédne na něj a jen kývne hlavou. "A pomocí to skončilo. Občas jsme spolu někam zašli, na kafe nebo tak, ale tím to končilo. Nespím se svými pacienty." řekne rozhodně a znovu si začne něco zapisovat do deníku. Na jejím čele se vytvoří lehký náznak žilky, který ji vyskočí pokaždé když začíná být ve stresu nebo naštvaná, ale za okamžik zase zmizí. Otočí se na Tonyho. "Chtěl by jsi snad k tomuhle něco říct? Myslím, že teď je vhodná doba."
Návrat nahoru Goto down
Anthony Henderson

Anthony Henderson


Poèet pøíspìvkù : 194
Join date : 28. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 7:15 pm

Lehce se ušklíbne když mu zašeptá do ucha a stiskne ji ještě víc, lehce ji pohladí po vlasech a zaposlouchá se do toho co Sky vypráví. "Nikdy bych si nemyslel, že jsi špatná matka. Nebo špatnej člověk, nebo cokoliv špatného co tě napadne. A chci aby jsi to věděla, že to si nemyslím. Ale možná má Mer pravdu, možná v sobě máme něco o čem ani nevíme a takhle to ventilujeme." zamyslí se a prohlédne si ji.
"Nechtěl jsem před tebou vypadat jako slaboch. Potom jsem se změnil, nebyl jsem tak hodný, jednoduše jsem propadl temnotě tak moc, že jsem nakonec na otce zapomněl. Za to se stydím. On sice žil, ale až do konce života žil sám, co je to potom za život?" podívá se do země a chvilku nic neříká, potom se na Sky opět otočí a vytřeští oči. "Proboha ne, vždyť jsem ti to už vysvětloval." nevěřícně zakroutí hlavou, chce to vysvětlit ale Merliah ho předběhne. "Přesně tak, šel jsem k ní na terapii...kvůli tomu všemu. Začaly se mi vracet vzpomínky na otce a zrovna v tu dobu jsme se odcizili, na tolik let...a já potřeboval někoho kdo mi poradí. Tak nějak jsem tápal, chodil jsem od postele k posteli, nejsem na to hrdej. Ovládal jsem lidi, ovládal jsem ženy, dělal jsem nechutný věci...Mer mi pomohla, jen díky ní jsem se nezbláznil." přizná. Když se se Sky rozhádali opravdu to nesl špatně. Bylo to těžké období. Ona se vypla a on chodil k terapeutce. Směšný.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky EmptyMon May 08, 2017 7:30 pm

"Oba to podáváte tak, jako bychom v tomhle případě neměli žádnou šanci, jelikož si evidentně nikdy věřit ani nebudeme." Pro tohle jsem sem chodila? Abych se dozvěděla, že stejně si nikdy věřit nebudeme... Super tedy.
Zamračí se, tohle se jí přestává líbit, má největší chuť odejít a nechat je tu. Oba dva. "Víš jak mě to napadlo, protože od té doby, co jsem prošla dveřmi na mě koukáš jako kdyby jsi na mě něco hledala. Teda já chápu, jsi mi celkem podobná.. Ty vlasy, oči... no a něco málo navíc, ale ten skener co máš v očích se mi přestává líbit."
Ordinace terapeutky NxvZKJ
obviní ji, už má dost vykání, taky jí netyká. Ostatně ale lhala, vypadají naprosto stejně. Pak jí to oba začnou vysvětlovat a ona neví, kam se dívat dříve. Chytne se za spánky a snaží se uklidnit. Radši se otočí k Tonymu, toho teď chce poslouchat, ale jeho další slova v ní probudí další vlnu zmatku. "Cože?" zašeptá pouze a přesedne si zpět do svého křesla, stále se však držela jeho ruky. "Jaké nechutné věci... O čem to mluvíš?" vůbec nechápala, ale začínalo jí to nahánět strach. Pravda je že nic nevěděla, nevěděla, co se stalo to ráno poté co odešla. Od té doby neměla o Tonym ani zmínku a on jí to nikdy neřekl.
Když se otočila zpět na Merlii, vyděsila se ještě více. Měla její žilku, tu kterou mívá ona. Automaticky si sáhne na čelo. Taky jí tam trochu pulzovala. Tak nejenom že mi ukradla ksicht, teď i moji žilku!Jak je to vůbec možné... ani zdaleka jí nenapadlo, že by to mohla být její dcera, tu možnost zavrhla již hodně dávno.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ordinace terapeutky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ordinace terapeutky   Ordinace terapeutky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ordinace terapeutky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Město-
Přejdi na: