Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Elfí náměstí

Goto down 
+2
Marcus Nat
Admin
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 20. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptyFri Apr 21, 2017 9:28 am

Elfí náměstí C18d18941b9f1f277d835a26c6101318
Návrat nahoru Goto down
http://deepintheocean.forumotion.eu
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 9:28 pm

Dneska byl skvely den a tak se rozhodl ,ze se vyda do mesta moc nemusel spolecnost ale.na druhou stranu mu chybelo nejake rozptyleni . A tak se vydal na namesti bylo tam rusno ale ne tolik aby ho to otravovalo . Mel chut utracet a tak se dival do vyloh na obleceni a boty co by si mohl koupit
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 9:33 pm

Vyspala se po včerejším baru, no očividně dvě vodky s džusem jí bohatě stačily. Oblékla na sebe volé šaty, rozpustila si své dlouhé rudé vlasy, hlavně aby jí nešly vidět uši...tak nějak se přes ně ještě nepřenesla, když je tady má jako jediná.
Rozhodla se, že se koukne na náměstí a třeba si koupí nějaké nové boty nebo šaty, nebo klidně jen kafe. Procházela se po ulicích, nakukovala do výloh. V jedné jí zaujaly jedny krásné střevíčky, že se dívala pouze na ně a tak nějak nezaregistrovala, že před ní někdo stojí a plnou parou to do něj napálila.
"Panebože, omlouvám se. Nechtěla jsem." upraví si vlasy, které ji spadly do obličeje a potom se podívá na chudáka kterého svalila.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 9:38 pm

Byl docela taky zahledeny a mel v ruce kavu . Pomalu a jiste hledel kdyz pak se to stalo . Drive by, zareagoval rychle a diky tomu ze nechodil mezi lidi jeho vnimani okoli bylo jinde nastesti tu kavu stihl svrhnout na sebe a polil si svoje sako a i dziny . Kdyz sedel na zemi a podival se na tu slecnu musel se smat . Pak pomalu vstal a podival se na sebe "To je v poradku hlavne ,ze jste vy v poradku . Stejne jsem si chtel neco koupit a tedka k tomu mam dalsi duvod "jeho oci byli jine vypadali jakona draci krasne zlate s uzkymi sterbimani" Co by jste rekla kdyby jste mne doprovodila a, pomohla mi vybrat neco slusivyho?" Zeptal se a cekal pozitivni odpoved
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 9:51 pm

To že na něj dokonce vyleje jeho kafe, to byl asi vrchol jejího neštěstí. "Proboha ještě jednou se omlouvám." sledovala s vytřeštěnýma očima jeho sako a kalhoty, byl kompletně mokrý. Ani si to neuvědomila a sáhla mu na hrudník, jeslti to dokonce není moc horké. Ale rukou potom hned ucukla vedle. Přece jen, nehodilo se to.
Podívala se na něj a na jeho nabídku přikývla. "To by možná šlo, ale musím to koupit já. Můžu za to já. Nedívala jsem se pod nohy, nedívala jsem se kam šlapu a potom to takhle dopadá. Takže jdeme něco vybrat?" zasměje se. Tohle normálně nedělá, ale co, každý by se měl jednou přemoci. "Mimochodem jmenuji se Eruvië"
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 9:58 pm

Podival se na jeji ruku a jemne se ji dotkl a koutky se mu pozvedly do mirneho usmevu "To nemohu prijmout aby za mne platila slecna . " usmeje se na ni a mrkne "Me jmeno je Marcus , tesi mne rad vas poznavam" vezme jeji ruku a naznakem ji polibi . A pak ji nabidne rame a vydaji se do obchodu kousek dal zoet kde maji to co se mu libilo. A pak si vsiml co udela ale to az casem tedka si uzival to ze jde nakupovat s ni a vedel ze ona neni clovek
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 10:06 pm

"Ale já si za tím stojím, takže žádné odmlouvání. Tohle pravidlo nechápu, podle mě je jedno kdo zaplatí, hlavně že to bude ne?" zasměje se a mile se na něj podívá. Vypadá docela sympaticky. Moc se s lidma nebaví, bývá spíše doma, u svého laptopu a ťuká si tam ty své příběhy o minulosti. Protože jen to jí zůstalo. Jen tak se může vracet do svých dětských let kdy ještě nebyla tady.
Vejdou do obchodu a rozhlédnou se. "Takže co by se vám líbilo, Marcusi?" usměje se a rozběhne se k jedné vystavené panně, teda spíše panákovi s oblekem. "Tohle vypadá dobře."
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 10:11 pm

"To je sice pravda ale ja si za timtim stojim ze platim ja a vy si vyberete taky neco "rekne a necha ji aby se rozebehla po obchode a, on jen se rozhlizel prislo mu ,ze ona je ve svem zivlu "udelame si prehlidku ?" Mrkl na nini a sundal sina sako a pak jen lusk a pribehl prodavac a zacli mu nosit veci a on se pak zavrel v kabince a ji nabidli neco k piti a taky kreslo a jen lehce zesilili hudbu
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 10:14 pm

Na tohle už neměla co říct. "Dobře, ale opravdu nerada s tím souhlasím." založí si ruce na prsou aby svým slovům dala sílu. Poté se tedy rozeběhla po prodejně aby mu něco vybrala.
Dívala se na obleky, košile, kalhoty...všechno bylo tak úžasné. "Ale já nic nepotřebuji a rozhodně mi nepřijde dobré abyste mi něco kupoval, když já do vás narazila a kvůli mě si musíte něco koupit vy." zasměje se.
Potom se věci začnou dít strašně rychle. On skončí v kabince a kolem ní začne polevota prodavačka se zbožím. Posadí se tedy na jeden z gaučů před kabinkou a čeká v čem Marcus vyjde.
Je to divné, sedí tady, s cizím mužem, v obchodě...je z toho ještě docela zmatená.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 10:29 pm

"Vazne ja myslel ze vas nakupovani bavi " usmal se a pak.zmizel a on po chvili vvysel v kratasech a v tricku s limeckem a zatvaril se a zapozoval jak model pak se schoval a vysel v "teplakach" a v mikine. A nakonec na sebe vzal dziny cerne barvy kosily a spolecenske boty a jen dal ruce do kapes a usmal se "Takze?" Zeptal se a cekal na odpoved
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 10:35 pm

Sedí na gauči a sleduje svou malou osobní modní přehlídku. "Páni, ale tohle jsem nečekala..." zasměje se a zamyslí se. "Ty kratasy určitě ne, jelikož na ne už není takové teplo...jsem pro tohle poslední. Teplákům nijak neholduji." ušklíbne se. Vážně má raději muže upravené než v teplákách a v mikině. To jí přijde nevhodné na normální nošení, na doma klidně, ale ne mezi lidi.
"Takže vybral jste si? A můžu vás alespoň pozvat na kafe? Venku byl stánek a vím, že tam mají výborné americano." mrkne na něj a prohrábne si vlasy, ale znovu si své uši zakryje.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 10:50 pm

Usmeje se na ni a je rad ze byla tady on by si urco vzal ty teplaky bylo mu to pohodlne ale uoraveny se citil jeste lepe a tak jen zaplatil a chvilku ji pozoroval "Jiste pozvani neodmitnu ale vy neodmitnete pozvani na obed " rekl jasne a nehodlal se hadat . Vedel ze je elfka a nejspise jedina a on mel rad vyjimecne lidi a veci byl drak
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 10:53 pm

"Vy si s tím pozváním na cokoliv nedáte pokoj, že ne?" zasměje se a jen zatřepe hlavou.
Vydají se společně k pokladně, kde počká až Marcus zaplatí za to co si vybral, nebo spíše za to co mu vybrala ona. Přece jen, ženský pohled na oblečení.
Po chvilce vyjdou ven a zamíří si to k jednomu coffe to go stánku. "Tak jaké si dáte?" usměje se na něj a potom se otočí na baristu. "Trojité americano prosím a tady pro něj...on si ještě vybere." zasměje se a čeká na své objednané kafe.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 11:05 pm

"Ne nedám už jsem hold takový s tím nic neuděláte " zasměje se a pak jen jí doprovází ke stánku " já si dám horkou čokoládu dvojitou prosím " usměje se a jen čeká " A vy děláte jinak co smí li se zeptat snad to není moc osobní " usmeje na ní a sleduje jak ona se zachová "A jak se vám vlastně tady vůbec líbí . vím že jste elfka to jde poznat hned nechybívám tu něco ??"
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 11:13 pm

"Začínám si zvykat." usměje se na něj a potom si vezme své kafe, počká až Marcusovi podají jeho čokoládu a za oba dva zaplatí.
"Posadíme se ne?" ukáže na blízkou lavičku a zamíří k ní. Posadí se a upije z kelímku. "Takže co dělám? Jsem spisovatelka, ale není to tak velké jak to někteří mívají, občas jsou mé knihy zaražené hluboko za ostatníma v knihkupectví." zasměje se a napije...
Po otázce zda jí tady něco chybí jí spadne úsměv. "Popravdě všechno, hlavně další elfové...a ano očividně to jde poznat že jsem jedním z nich. To ty uši." znovu je zakryje vlasama a otočí se na Marcuse, zahlední se mu pořádně do očí a trochu se vyleká. S drakem ještě tu čest neměla. "Takže vy jste drak? Jejda, to bylo strašně neomalené, omlouvám se...Tak jinak. Copak děláte?"
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 11:18 pm

"hmm a víte že vaše knihy mám " usměje se na ní a upije čokolády a pak si do ní nasype něco co vypadá jako zlatý prach " To věřím a i mne zde chybí mojí druzi i když se říká že nejsme tak společenští jen co je pravda " podívá se jí do očí a usměje se pak rukou jí odhrne vlasy tak by měla vidět uši " nemusíte se předemnou skrývat kým jste . Jste krásnější ještě více s nimi " usměje se na ní a mrkne " Nemáte se za co omlouvat většina má ze mne strach že sežeru " začne se smát
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 11:23 pm

Tak tohle nečekala. Vytřeští oči a rozkašle se, když jí zaskočí kafe. "Pro..prosím? Vy máte mé knihy? Vždyť je nikdo nečte...Tomu nevěřím." zatřepe hlavou a zasměje se. To není ani možné, její myšlenky aby někdo četl? Nemožné.
"My jsme právě dost společenští, koexistujeme spolu, máme své rodiny, své společenství.. ale tady? Jsem sama. Mezi jinými a nesvědčí mi to." řekne docela smutně, ale potom se usměje. Když se jí dotkne a upraví vlasy, stejně si je dá znovu tak jak je měla. "Děkuji, ale stejně na to nejsem zvyklá. Dívají se na mě divně..všichni tady vypadáte normálně. Křídla se akceptují, ale na uši mi lidé hledí." zatřepe hlavou až se jí vlasy rozprostřou po celých zádech.
Zvedne oči k Marcusovi a usměje se. "Řekněte mi něco o dracích, vždy mě fascinovali." řekne s nadšením a upije kávy.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptySat Apr 22, 2017 11:30 pm

ůano mám vaše knihy a velmi mne to zaujalo něco jsem se alespoň o vás přiučil a navíc velmi zajímavé a dobré čtení kdy člověk se nad tím vším může zamyslet " usměje se na ní a zakroutí hlavou nad tím ,že si upraví zase vlasy zpět " Víte tuhle podobu mohu mít jen na nějaký čas docela vcelku to bere síly ale zvykl jsem si a navíc moje oči " usměje se a odhalí zuby kterée jsou trošku špičatější nez lidské "A co bys ráda o nich  slyšela nebo spíše co se o nás povídá to by mne zajímalo " opře se o lavičku a jen na ní se kouká
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptyMon Apr 24, 2017 2:18 pm

Vazne tomu nemuze uverit. Opravdu se nasel nekdo koho zajima elfi kultura a vse kolem nich. A je to drak! No nespochopitelne.
Trosku se lekne jeho zubu ale neda to najevo. "Musite to mit strasne tezke. Ted si pripadam hloupe kdxz zakryvam jen sve usi." Zamraci se a prohrabne si vlasy. Zadiva se mu do tech jeho zvlastnich oci a usmeje se. "Takze co se o dracich rika?? Ani nevim, nechodim moc mezi lidi, ale cetla jsem ze nejste zrovna pratelsti, ale ocividne nektere fakta nejsou tak pravdiva" zasmeje se a upije si z kavy.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptyMon Apr 24, 2017 2:29 pm

Napije se kávy a usměje se ale ne zas tolik viděl v očích jak se lehce lekla " Takže nežereme panny a ani princezny lovíme to co běžně jako vlci a atd " lehce se napřímý "To že uschováváme zlato a další poklady ano to je pravda , proto nás málem všechny zabily " pak se podívá do dáli " A taky kdysy jsme spolupracovali s vaším národem aby jsme bránily zem " podíval se na ní " Z našich šupin se vyráběli jak zbraně tak i brnění bohužel už je nás jen pár proto používáme tuhle magii aby jsme splynuli " podívá se na ní a pak jen upije čokolády ů ale to nám nebrání se setkávat s krásnými ženami jako jsi ty" mrkne na ní a podívá se na oblohu a přemýšlí zda jí má prozradit i to že se může normálně proměnit
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptyWed Apr 26, 2017 10:08 pm

Zaposloucha se do jeho vypraveni, je to docela zajimave. P dracich toho moc nevedela..leda z pohadek pro deti, ale popravde kdo by to bral vazne.
Popiji svou kavu a jen souhlasne prikyvuje. "Takze jste vlastne naprosto normalni jako my vsichni. Jen mate neco navic. Treba ti oci nebo tak." Usmeje se na nej.
"Takze se pomoci magie promenite prakticky ve cloveka a umite to i naopak? Jakoze byste se ted tady promenil v obriho draka?....jako nedelejte to! Ale umite to?" Rekne nadsene a oci se ji rozzari. Tohle ma rada...slychavala historky o tom jak draci a elfove bojovali po boku proti temnu, ale zadneho v realu jeste nevidela.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptyThu Apr 27, 2017 9:47 am

Zamysli se nad tim co rekla a usmal se jen lehce nechtel ji desit urcite tedka mela uz z nej alespon malej strach " Ano jestli teda toto povazujete za normalni tak ano . Je pravdou ze moji predci jenz jsou tam nahore umi dokonalpu promenu kdy jim nezustsnou ani oci takto jako je mam.ja "jen si ji prohlizel a jedno oboci mu vyjelo vzhuru " Ano umim chtela bys to videt ?" Necha tu otázku viset ve vzduchu " A kdybys mela dost odvahy nechal bych te letet semnou " posledni vetu se k ni naklounil a jemnym hlasem vrniciho koucoura ."Aleto uz je jenom na tobe " mkrl na ni a dale oil svou kavu jakoby nic.
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptyThu Apr 27, 2017 5:26 pm

"Tak co jineho...staci se podivat kolem sebe. Tady je normalni kazdy...svym zpusbem." Usmeje se na nej a dopije kavu. Ale kelimek si necha v ruce a hraje si s nim.
"Nene ted nejspis ne..." vytresti oci, takhle to nemyslela. Ted vazne nechce aby se promenil. "To je v poradku, myslim ze tahle podoba je mi v tuhle chvili sympatictejsi" usklibne se a podiva se na nej. Je docela pohledny, tak nejak si lidi kolem sebe nevsimala, ale on byl necim jiny. Treba tim ze se o ni jako jediny za celou dobu zajimal. "A ne letet to vubec...nikdy" zasmeje se.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptyFri Apr 28, 2017 4:59 am

Musel se usmivat sice nechtel tak uplne ji dostavat aby mela.pocit ,ze je jako.lovna zver ,ale hold to jinak neumel."Dekuji za tu poklonu "mrknul a dopil zbytek co mel v kelimku a pak se zahledel.na nebe ."Ty se snad bojis vysek ?" Povytahl oboci a pak se ji zahledel do.oci "To mi k elfum nesedi a neverim ,ze ty bys byla vyjimka "dopovi a hrbetem ruky ji pohladi po tvari . "Co bys rekla k tomu se treba projit za chvilku bude zapadat slunce a je tu krasny misto kde je videt " vedel ze jde jen o projekci ale bbylo to lepsi nez aby se divali jen na vodu a dalsi veci .
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí EmptyFri Apr 28, 2017 8:09 pm

"Nemáš zač." usměje se na něj a podívá se na něj. "Nebojím, jen jsem nikdy neletěla na drakovi a přijde mi to vůči tobě neuctivé. To je všechno." usměje se.
Porozhlédne se kolem sebe a její zrak utkví na jednom plakátku na stromě. Zvedne se a dojde pár kroků vedle. "To vypadá zajímavě, nějaká městská akce. Nezajdeme tam?" zasměje se. Společenské akce má docela ráda.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Elfí náměstí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elfí náměstí   Elfí náměstí Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Elfí náměstí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Město-
Přejdi na: