Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Lucio residence

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 20. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Lucio residence   Lucio residence EmptyFri Apr 21, 2017 9:11 am

Lucio residence 14523499173752749412
Návrat nahoru Goto down
http://deepintheocean.forumotion.eu
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 12:25 pm

Přišel domu a byl docela mrzutý . Sky ho zesměšnila . Sammy ta je na něj naštvaná a on ... on te´dka se cítí doslova pod psa . ani na ples jenž slíbil , že pujde se nedostaví nejspíše . Blíí se pomalu uplněk a jemu se opě+tovně vybavuje to co se stalo přd x lety . A tak jen seděl v obýváku a upíjel džus ano žádný alkohol a jen džus . Věděl , že Sammy je nespíše se sky a tak nechtěl raději rušit aby ona se uklidmnila.
Návrat nahoru Goto down
Samantha Lucio

Samantha Lucio


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 12:43 pm

Byla dosti zmatená z toho co se děje Skylar v životě, ale to že jí volala uprostřed noci, kdy byla na plese, že u ní doma není bezpečno a má se vrátit k tátovi. Slíbila mi ale, že všechno vysvětlí, tak uvidíme. Zastaví se před dveřmi, vidí, že se zde svítí. Zhluboka se nadechla a stiskla kliku od dveří. Je si jistá, že to její otec musel slyšet, ale jako by to nemělo žádný význam. Zula se v předsíni a vydala se směrem ke schodům. Nechtěla s ním mluvit, i když si byla jistá, že on ji jen tak nenechá jít do pokoje.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 12:46 pm

Ulsyšel kliku a cvaknutí dveří . Pak zutí bot a kroky . "Sammy můžeš prosím ke mne chci si popovídat " řekl s klidným hlasem a doufal , že alespoň trošku ještě respektu má aby ho jeho dvcerka poslechla. Jen si sedl a upíje svuj džus . Chtěl vědět , že v pořádku a že se vše vysvětlí a ona mu dokáže odpustit .
Návrat nahoru Goto down
Samantha Lucio

Samantha Lucio


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 12:53 pm

Vyběhla prvních pár schodů a jak čekala, zastavil ji jeho hlas. Jasně, ani si nemůžeš pro mě dojít... Povzdechne si a zase těch pár schodů sejde. Dojde z ním do obýváku a anížby cokoli řekla se usadí na pohovku. Džusík? Vážně? Nakrčí obočí a přitáhne si nohy do tureckého sedu. Odvrátí se, aby se na něj nemusela dívat. Ruce má založené na hrudi. "Jsem dosti unavená. Nemůžu jít prostě k sobě do pokoje? Stejně na tom, že jsi si našel novou přítelkyni, anížby si mě varoval, přičemž se máma může každý den vrátit... Sám jsi mi řekl, že odešla jenom na čas..." Zavrtí hlavou a zase se od něj odvrátí. "A až se vrátí a zjistí, co se tady dělo a opustí tě, půjdu s ní..."
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 12:57 pm

Jak očekával bya naštvaná , už jen jak si sedla a vše naznačovalo , že tento rozhovor nebude jednoduchý . když však začla mluvit jen pozvedl obočí a nevěřil svým uším . "
Můžeš mi laskavě říci kdo ti takovou kravinu nakecal ,že mám novou přítelkyni ?" zeptal se jí a sledoval jí " ano maminka se vrátí jen nevím kdy a jestli chceš můžeš jít s ní bránit ti nebudu co bych to byl za otce ... vlastně co jsem " pak se na ní podíval " Sama víš ,že se snažím ...." řekne a pak nad tím mávne rukou " Máš pravdu bež si lehnout nebudu tě víc zatěžovat " upije džusu a jen se opře do křesla.
Návrat nahoru Goto down
Samantha Lucio

Samantha Lucio


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 1:05 pm

"Nikdo nemusel. Ty mi dárky nikdy nekupuješ, když jsem se tě zeptala, jestli je vybrala vona ,tys nevodpověděl, takže vybrala je vona? A pak to co jsem viděla na tom táboláku mě stašilo." naštvaně se zvedne a zkřížíruce na prsou. Na to jak byla malinká, vypadá právě jako malý ďáblík. Malý ale našvaný ďáblík
"Fajn." řekne pouze, když jí dá svolení, aby odešla a už běží ven z místnosti. Na konci se ale ještě otočí a řekne mu poslední informaci. "Teta má asi nového přítele. Jo je v nebezpeší, protože kdyš jsem byla u ní, volala mi, že nejsem v jejím domě v bezpeší a mám se vlátit domů."
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 1:43 pm

Když mu vyčítá to oblečení jen nad tím zakroutí hlavou a musel se usmát " ano pomáhala mi takže asi tak snažil jsem se i sám " řekne na svou obranu a pak pomalu vstane " počkej jakýho přítele a jak není v bezepečí co se stalo když jsi byla u ní ?" zeptá se tohle ho vcelku zajímá nebylo to jen tak . Že by zrovna Sky neměla bezpečno doma.
Návrat nahoru Goto down
Samantha Lucio

Samantha Lucio


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 1:50 pm

Když řekne, že to oblečení opravdu vybrala ona, zase se otočí, protože se jí konečně přiznal, pak jí ale zastavila otázkami ohledně Skylar. Nebyla si jistý, jestli mu má říct všechno, ale pokud je díky němu v nebezpečí. "To já nevím. Nikdy jsem ho neviděla, teda kdyš jsem tam přišla, teta mě poslala do koupelny, udělala mi večeži a nachystala oblečení. Když jsem se vrátila z koupelny oba tam stáli... A myslím si, že je to démon, protoše... to na mě mělo ten efekt, jak mi říkala máma, že jsem se vyčerpala a pak jsem spala. Když jsem se probudila, pomohla jsem se tetě připravit se na ples a šla si zase odpočinout. Pak k ránu jsem slyšela telefon, tak jsem jej zvedla a ozvala se teta, že mám hned jít domů, protože nejsem u ní doma v bezpečí. Tak jsem šla..." zakončí, moc toho nevěděla, tak jenom pokrčila rameny.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 1:58 pm

Když začla vyprávět ty věci " Takžedémon ..." a poslouchá jí dále a pak vstane a jde k ní a pohladí jí po vláskách "To je v pořádku a chceš pohádku na dobrou noc ?" zeptá se jí " a nemáš hlad ?" jo je těžké vychovávat malou ale tak snaží se co mu ruce a nohy stačí . " Já si úak s tetou promluvím neboj se zase jí budeš moci naštěvovat " usměje se a pak jí ezme do náruče jestli se nechá a odnese jí do postýlky .
Návrat nahoru Goto down
Samantha Lucio

Samantha Lucio


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 2:16 pm

Nebylo jí zrovna příjemné vykládat tohle svému otci. Bála se, že se naštve. Pak jí ale pohladí a jako by z ní ten vztek opadl. Nechala se vytáhnout k němu do náruče a objala ho kolem ramen. Nebo se jich alespoň zachytila, protože neměla tak dlouhé paže. "Ne chci špinkat." řekne mu a popohání ho, aby jí zanesl do pokojíčku. "Ješiš ty seš takovej louda." vynadá mu, poté se mu vysmekne a běží po schodech sama, div se nepřizabije.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 2:22 pm

Podíval se na ní a musel se smát jak ona utíkala nahoru a on jí popoháněl pak. "Já a louda mno to uvidíme " a začal zrychlovat ale chce jí nechat vyhrát a když ona si lehne sundá jí pomožky alespoň a nechá jí tak a přikryje jí a usměje se " A jakou chceš slyšet ??" zeptá se jí a vytáhne její nejoblíbenější knihu s pohádkama.
Návrat nahoru Goto down
Samantha Lucio

Samantha Lucio


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 2:29 pm

Doběhne do pokojíku a vezme si z postýlky pyžamko, Když vběhne Gabe do pokoje, zase ho jde vystrnadit ven. "Ven, ven ven, nekoukej." zabouchen mu dveře a v klidu se převlékne. Oblečení pak hodí do koše, do kterého málem přepadne. Pak hupsne do postýlky. "Můžeš." zavolá na dveře a trochu pohupuje nožičkami. Počká až ji zachumlá do peřinky. Ještě mu však nalistuje svou oblíbenou pohádku a uloží se do polštářků a zavře oči. Přitiskla si k sobě plyšáka od mámi a zavřela očička.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence EmptySun May 07, 2017 2:58 pm

Počká až si lehne a pořádně uvelebí vezme knihu a klidný rozvážným hlasem zčně číst její pohádku " Bylo nebylo za ...." a pokračuje dokud sammy neusně pak jí políbí na čelo a nechá pootevřený dveře kdyby se něco dělo aby jí slyšel sám jde mezitím udělat nějaký věcoi doma uklidí a vše co by dělala jeho manželka . A jen přemýšlí do čeho se to zase Sky zapletla takhle jí nezná .
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lucio residence Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lucio residence   Lucio residence Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Lucio residence
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Domy-
Přejdi na: