Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Joshua´s flat

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 20. 04. 17

Joshua´s flat Empty
PříspěvekPředmět: Joshua´s flat   Joshua´s flat EmptyFri Apr 21, 2017 11:32 pm

Joshua´s flat 1696_01Joshua´s flat 1695_02
Návrat nahoru Goto down
http://deepintheocean.forumotion.eu
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Joshua´s flat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joshua´s flat   Joshua´s flat EmptySun May 07, 2017 6:45 pm

Já se nebojím,jenom jsem se ptal.Pokrčí lehce rameny a mile se usměje.Opravdu je mu jedno,jak je to daleko,jen se zajímal aby hlavně ona došla v tom jejím stavu.Nemusíš mi pořád děkovat,byla to maličkost,opravdu.Vydechne s úsměvem.Úsměv se mu zase trochu rozšíří,když opět dostane pusu.Taky se měj hezky.Doufám,že ano.Kývne s úsměvem.Počká až odejde do domu a pak se rozejde k sobě.Jakmile dojde k sobě,vejde dovnitř a zavře za sebou dveře.Ihned ze sebe sundá toho šaška a vydechne.Hodí ten kostým na postel a oblékne se do něčeho normálního.Když se oblékne,podívá se na sebe do zrcadla a usměje se na sebe.Nebyl zase tak špatný nápad jít se na ten ples podívat,aspoň poznal Annie a nebyl tam tak sám.Chvíli se v tom zrcadle pozoruje a po té chvíli vzdychne.Otočí se,posadí se na sedačku a chvíli se dívá před sebe.Nakonec z té nudy usne.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Joshua´s flat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joshua´s flat   Joshua´s flat EmptySat May 13, 2017 3:59 pm

*Vzbudí se a hned se zvedne.Odejde se trochu opláchnout a poté se udělá něco rychlého k jídlu,aby nebyl hladový.Jakmile se nají,rozhlédne se po době a vzdychne.("taková nuda") Pomyslí si a hned se zamyslí nad tím,co by tak mohl dělat.Nakonec se rozhodne jít někam ven,aspoň se projít.Oblékne se,trochu si upraví vlasy,aby to měl tak,jak je zvyklí a poté už odejde z domu ven*
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Joshua´s flat Empty
PříspěvekPředmět: Re: Joshua´s flat   Joshua´s flat Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Joshua´s flat
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Jack´s flat

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Domy-
Přejdi na: