Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hřbitov démonů

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 20. 04. 17

Hřbitov démonů Empty
PříspěvekPředmět: Hřbitov démonů   Hřbitov démonů EmptyFri Apr 21, 2017 2:14 pm

Hřbitov démonů Church_and_graveyard_-_geograph.org.uk_-_786353
Návrat nahoru Goto down
http://deepintheocean.forumotion.eu
Relli Light

Relli Light


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 21. 04. 17
Location : Kolín

Hřbitov démonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov démonů   Hřbitov démonů EmptyThu Apr 27, 2017 12:23 am

Relli -> Jackob:
Procházela mezi hroby a vzpomínala na své prarodiče. Ráda by je poznala, ale stejně by jí to rodiče nedovolili. Jsou proti všemu. Snad i proti žití, ale dost už o nich.
Posadila se na jeden hrob bez kříže a beze jména. Vytáhla si knihu a začala si číst. Milovala hororové příběhy, nebo příběhy o obyčejných lidech, ze kterých se nakonec stali hrdinové osudů. Nyní si četla CreepyPasty z knihovny.
Návrat nahoru Goto down
Jackob Leaves

Jackob Leaves


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 22. 04. 17

Hřbitov démonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov démonů   Hřbitov démonů EmptyThu Apr 27, 2017 12:28 am

Jackob -> Relli:
Byl na cestě do kostela kvůli vyzpovídání se knězi, ale najednou si všimne Relli. Chvíli váhal, ale po asi pěti minutách se pomalým tempem rozešel k Relli a doufal, že si ho všimne a bude více odvážnější ho pozdravit jako prvního.
Návrat nahoru Goto down
Relli Light

Relli Light


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 21. 04. 17
Location : Kolín

Hřbitov démonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov démonů   Hřbitov démonů EmptyThu Apr 27, 2017 12:32 am

Začetla se a ani si nevšimla, kolik uplynulo času. Právě dočetla poslední větu téměř dokonalého příběhu o Jeffu the Killerovi, když vedle sebe zaslechla pomalé kroky. Lekla se! Ale když se otočila, viděla přicházet Jackoba a ihned se uklidnila. S úsměvem mu zamávala na pozdrav a vyslovila jednoduché: "Ahoj" Nezapoměla přidat úsměv. "Co ty tu?" Zeptala se zvědavě a zavřela knihu.
Návrat nahoru Goto down
Jackob Leaves

Jackob Leaves


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 22. 04. 17

Hřbitov démonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov démonů   Hřbitov démonů EmptyThu Apr 27, 2017 12:35 am

''Ahojky'' Řekl a usmál se nervózně. ''Já jsem šel navštívit kněze, ale všiml jsem si, že jsi tady ty. No a co ty tady?'' Řekl nejistě a udiveně a také se rozhlédl kolem sebe, jestli náhodou Relli na někoho nečeká.
Návrat nahoru Goto down
Relli Light

Relli Light


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 21. 04. 17
Location : Kolín

Hřbitov démonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov démonů   Hřbitov démonů EmptyThu Apr 27, 2017 1:00 am

"Jen jsem šla pozdravit prarodiče a půjčila si knížku z tvé knihovny." Zahihňala se a ukázala mu obal. "A nenervuj se furt." Okřikla ho škádlivě. Spustila nohu, kterou měla přehozenou přes druhou, dolů na zem a vstala. Oprášila si ze zadku hlínu, která byla nanesená na kamenné desce. Narovnala se a zadívala se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Jackob Leaves

Jackob Leaves


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 22. 04. 17

Hřbitov démonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov démonů   Hřbitov démonů EmptyThu Apr 27, 2017 1:20 am

Dal jednu ruku v bok. ''Tobě se to řekne, ale není lehké mluvit s hezkou dívkou a být úplně v klidu.'' Nejistě se pousmál a koukl se na knihu. ''Nevěděl jsem, že čteš creepypasty.'' Podivil se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hřbitov démonů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hřbitov démonů   Hřbitov démonů Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hřbitov démonů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Město-
Přejdi na: