Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Bar Upířího tesáka

Goto down 
+13
Caroline Sevila
Anthony Henderson
Matthew Ayers
Angelika_Clarkson
Relli Light
Jackob Leaves
Vypravěč
Joseph Graham Sugg
Skylar Emerson
Elijah Gilies
Gabriel Lucio
Eruvië Erunis
Admin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 9:55 pm

Zavrtěla nad jeho štědrostí hlavou, ale nenechala si to vymluvit. Nakonec vytáhla peníze a dala je do jedné skleničky. A poté se na Gaba usmála, jako kdyby vyhrála milion a vítězně nakrčila obočí.
Poté se rozešla po baru a začala sklízet po baru, jakmile se vrátila , nadzvedla obočí. TO se vážně musí ptát. "No já samozřejmě." Prohlásí dotčeně a začne umývat skleničky a dávat je na odkapávač. "Už se bude zavírat ne?" Zeptá se, ale spíše je to její zbožné přání. Zhluboka oddechuje. Nerada by tu zase zkejsla celý den.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 10:00 pm

Podival se na ni a jen se usmal nad tim vsim a tak vzal penize a a spocital to "Vis co kup neco pro malou bude te za to milovat " pak na ni koukal a tak jen zvedl oboci " Ano nejkrasnejsi a nejkrutejsi "usmal se a pak jen se podival na hodin "Dneska ano ale nechces se pak treba projit a nebo neco podniknout ,nebo se bojis vyrazit si se starym psem ?" Pozvedl jedno oboci a oprel se o bar
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 10:08 pm

Jakmile jí řekne, že si má něco koupit, protočí oči a narazí ho upíří rychlostí na stěnu. "Nemůžeš prostě říct "Děkuji ti Skyler, že jsi mi dneska pomohla, nechala mi své dýška a já nevím... dneska ti to sluší ostatně jako obvykle?" Rozevře oči do široka a poté zavrtí hlavou. Nakonec jej pustí a sundá si zástěru. Ostatně teď už to Gabe zvládne sám.
"Záleží na to jak to bereš... ale brouku, z nás dvou jsem já ta starší a pokud o sobě říkáš, že jsi starý pes... co jsem pak já?" Nadzvedne obočí a stočí hlavu k němu.
Jakmile se opřel o bar, napodobila jej. "Ostatně nečeká tě doma, Sammy? Co by řekla, že jsi se zdržel s tetičkou Sky?" Vyzve ho a usměje se. Samozřejmě, že by s ním šla, na jeho věk je dosti přitažlivej, ale nedává se lacino.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 10:17 pm

Citil jeji dech jeji silu na sobe a pritom neuhnul pohledem kdyz na nej tak vyjela chtel ji to oplatit ale odtahla se a on se jen usmal a zalozil ruce na hrudi a pak se na ni dival jako vlk na nevine jehne . Jenze toto jehne melo misto kopyt drapy a nebalo se je to pouzit.Podival se jestli jeste nekdo v lokalu je a nebyl a tak si od ni vzal zasteru a povesil ji na hacek. Kdyz se zminila o Sammy jen se k ni priblizil a natlacil ji lehce vice na bar a rukou ji prejel pres bok ."Sama vis ze nebude doma a zase nekde lita za vsim moznym a navic bude mit pochopeni . Vzdy kdyz nas vidi spolu se potutelne usmiva " mrkl na ni
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 10:24 pm

Přikývne a poté uzná, někdy zapomíná, že Sammy je víla, ostatně není se co divit, její otec je vlkodlak, pořád nechápe, jak se mu mohla narodit víla, ale co...
"Já zapomněla... Sam a její nabíjení měsíčkem..." pokývá párkrát hlavou, ale na víc se nezmůže, protože jí natlačil na bar, mrkla na chvílu dolů a hned se vrátila k jeho obličeji. Dlaněmi se chytla za rožek baru a jenom na něj hleděla. "Ale, ale pane barmane... mám takový pocit, že se vám v hlavě rodí nějaké nemravné myšlenky" Usměje se a ještě na provokaci si skousne ret. "Ale právě ještě oba pracujeme a v pracovní době by tohle bylo hrubé porušení kázně a svádění nevinné mladé servírky..." Podvlíkne se mu pod rukou a konečně dopije svou sklenku. Jakmile je k němu zády ušklíbne se. Ona a nevinnost? Může být cokoli, jen ne nevinná... Alespoň ne už tak 3 staletí.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 10:37 pm

Podival se na ni a usmal se jak to umel jen on "Ano preci jenom.neco odemne ma" koukl se na ni a jen pozvedl oboci "Ja anemravne navrhy za co mne mate slecno ?" Naoko pohorsene ale stale se usmival "Hmm myslim ze je uz po zaviraci dobe takze zadna kazen a nic uz dnes neplati" kdyz mu vyklouzla smal se dale a jen ji pozoroval "Ano nevinost v cele sve krase a podstate "jen se podival jestli tam nikdo nesedi a tak ji chytl otocil ji k sobe a vasnive ji polibil .A jemne a pritom durazne ji pritlacil ke zdi aby mu nemohla uniknout
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 10:50 pm

Pouklízela poslední sklenky a chtěla je již pouze v rukách odnést do dřezu, ale on jí nedal příležitost. Už v den co se poznali, jí bylo jasné, že se mu líbí, ale nikdy to na ní nezkusil, tedy sem tam měl nějaké narážky, třeba jako před chvíli, když mluvil o tom, že se na ně Sammy usmívá, když jsou spolu, ale takhle si to nepředstavovala. Navíc ještě ne všichni odešli, tak jí to bylo trochu nepříjemné. Sice by mohla použít svou upíří sílu, ale zrovna se jí nechtělo, protože i když si to nechtěla přiznat, líbilo se jí to. Po chvíle váhání mu to oplatila. Přidala trochu vášně, ale jak mu chtěla dát ruce okolo krku, musela upustit skleničky na zem. To jí ale samozřejmě vyrušilo z koncentrace, tak se od něj odtrhla a podívala se dolů na skleničky. "Omlouvám se..." zašeptala pouze a zády se opět opřela o záda, ruce svěsila podél těla a sledovala kousky střepů na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 10:59 pm

Kdyz citil ze se nebrani a a uziva si to jako on uz chtel pokracovat ale nahle uslysel jak spadly sklenky a tak se na ni usmal a zacal sbirat strepy a uklizet "Neni za co "usmal se jako vzdy a vse poklidil a pak si jen sedl za bar a sledoval oknem jak venku se mesic vyoupl nad mraky a uz byl.opet skoro cely ...." a zase to blizi " zavrtel hlavou a sledoval ji a premyslel zda dnes to bude mit jeste pokracovani.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 11:05 pm

Když začala sbírat střepy, ještě chvíli zůstala na místě, no nakonec uhnula a vydala se směrem k posledním zákazníkům, aby je informovala, že už se bude zavírat, včetně ELIJAHY A ERUVIE.
Potě se nejistě otočila směrem k Gabovi a pomalu se vrátila za pult. Stáhla si rukávy až do dlaní a opřela se o pult. Začala skládat svou zástěru a vrátila ji na své místo.
Nakonec to nevydržela, musela něco říct. "Proč... a kdy vůbec...? " ani ty blbé otázky nedokázala dokončit, ale cítila se trošičku trapně, protože si nebyla jistá, jestli k ní on necítí něco víc, protože to byl docela trapas.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 11:35 pm

Sledoval ji jak se louci s poslednimi zakazniky a usmival se .vedel ze se jeste neco stane ze ona vybouchne kdyz nevi co se ma dit a co se stane. A tak jen cekal a pozoroval co se deje . "Proc ?" Tedka se musel zasmat a to ve vsi uprimnosti,."Protoze nas oba to pritahuje a to jen po fyzickeskole strance tobe nechybi ale ja " nechal nedokoncenou vetu,. Vstal a presel k ni a pohladil ji po tvari a polibil ji
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptyFri Apr 21, 2017 11:52 pm

Když viděla, že se k ní zase blíží, zavrtěla hlavou a sklonila hlavu, ale to ho nezastavilo. Když jí dal ruku na tvář, jako by ní něco poskočilo, ale znovu zavrtěla hlavou a než jí stihl políbil, už byla zase o metr dál. Sehnula se pod pult a vzala svoje tašky a napřímila se. "Nechápej to špatně, našeho přátelství si vážím, nechci jej nijak pokazit..." Rozejde se ke dveřím, vlastně k nim dost vlaje. Skoro utíká, sice mu nezaplatila drink, ale věří, že buď jí to dá na sekyru nebo řekne, že si to dneska odpracovala. Vsadila na tu druhou věc. Jakmile byla venku a několik metrů od baru, opřela se o studenou stěnu domu a na chvíli zavřela oči a snažila se uklidnit. Nemůže uvěřit, že utekla. Ona! Ona nikdy neutíká. Ohlédla se zpět a radši se zase rychle rozešla, kdyby ho napadlo jít za ní.
Sice se po práci může stavit u ní, ale ona může předstírat, že není doma.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 12:10 am

Podivil se nad jejím chovaním ale chápal to . Ona velká upírka by přeci nemohl si začít něco s vlkodlakem . Když odcházela smutně se za ní díval a tak tam jen seděl vzal si flašku a napil se a nad tím vším se musel jen pousmát .Dodělal zbylou práci a vše pozavíral zashl světla a zamkl s rukama v klíčích si opřel hlavu o dveře a musel se fakt smát sám sobě . Zrovna to zkusil na tu nejvíc sexy kočku tady vážně a ona utela jako malá holka . Vzal mobil a napsal jí zprávu "díky za pomoc " a pak se vydal ještě se potlloukat ulicemi aby si vyčistil hlavu.a pak se rozhodl že to stejně zkusí vydal se na adrsu kde ona bydlí .
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 10:29 am

*Dojde do baru, otevře dveře, zavře je, dojde k baru a když se rozhlédne, sedne si a zavolá na barmana* Jednoho panáka, prosím.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 10:33 am

Byl v baru uz delsi dobu bylo docela brzo kdyz tu prisel nekdo novy ale ze vcerejska znamy . Sice se moc nevyspal ale hrom do toho uhod ta noc stala za to a tak byl spokojeny .Nalije nu panaka a podiva se na nejni "Dneska vcelku brzo jen cose je pravda kam mas namireno?"zeopta se ho a opre si ruce o bar
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 10:38 am

Díky. *Řekne, když mu nalije panáka a odpoví* Nikam. Asi tu chvíli pobudu. *Usměje se a kopne do sebe panáka. Když ho má v sobě, zeptá se* A jak se vůbec vede?
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 11:11 am

Podiva se na nejni a pozvedne jedno z obocich a zavrti hlavou " Takze se jen tak flakas a opijis v baru to nemas nic co by te bavilo?" Podival se na nej a zacal utirat sklenice . " A mne se vede kupodivu dobre a jsem spokojen ." Usmal se a pak zacal psat neco na papir . Sem tam se podival zdali neprijde nekdo dalsi
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 12:41 pm

Hele, práci mám, ale z minulejch kšeftů mi zbylo dost peněz. *Pousměje se a přemýšlí. Sice prachy má, ale přivydělat si občas není na škodu. Vytáhne z kapsy peníze za panáka a řekne* Platím. Nashle příště. *Jde pryč*
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 8:53 pm

Kdyz on odesel jen se za nim jeste chvili dival . *Ten podivim se mi nejak nezda *povi si sam pro sebe uklidi veci a pak dopise ten papir kde je napsano "HLEDAM BARMANKU SLUSNA VYPLATA A DOBRE PODMINKY"pak to vse povesi na dvere a jde sio prevzit zbozi co mu privezli aby mel na vecer vse pripraveno
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 9:04 pm

Její každodenní rutina zase skončila na tom samém místě, tentokrát nenesla žádné tašky. Jakmile však došla ke dveří, zarazil ji nápis na dveřích Ušklíbla se, dobře mu došlo, že ona už mu v tomhle nepomůže. Ušklíbla se a s nadzvednutým obočím vešla dovnitř. První se nenápadně rozhlédla, kde je Gabe, jakmile jej uviděla, zamířila na druhý konec lokálu a sedla si zády k němu. Prohlížela si lístek a čekala, až dojde. Snažila se tvářit nepřístupně. Byla naštvaná, nikdo jí nelíbá bez jejího povolení a už vůbec se jí nesnaží svést. Samozřejmě, že měla i strach, že by v ní mohl probudit nějaké emoce.

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 72dab609ae0e60c0282ab707adada26d
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 9:11 pm

Uslysel zavrzani dveri bylo to schvalne kvuli tomu aby slysel prichazet lidi a vsiml si ji . Moc dobre vedel ze je to Sky ale.nedaval nic znat a tak pomalu k ni dosel "Dobry den slecno copak to bude " hral ze ona je uplne cizi a ze ji nezna byl zvedavy jak dlouho jim toto vydrzi jeho bavily takove hry na kocku a mys
Návrat nahoru Goto down
Joseph Graham Sugg

Joseph Graham Sugg


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 21. 04. 17
Age : 29
Location : Velitery

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 9:35 pm

Stejně nevím, jak mě to napadlo. Byla to blbost. Moc jsem do nočních klubů nechodil, maximálně občas na nějaký ten večírek. Ale tak, všechno je jednou po prvé, že? Tak jo Joe, není to tak těžké. Vyjít do města, najít si nějaké nové přátelé a pohybovat se víc na suchu. Vešel jsem do klubu, který odpovídal adrese, kterou mi dali kamarádi z moře, a vešel dovnitř. Nebylo tu nijak přeplněno, ale lidí to bylo dost. Tak jo, někdo, kdo vypadá normálně. Rozhlížel jsem se a vtom v dáli spatřil nějakou hnědovlásku, která seděla u stolu. Zamířil jsem k ní. Ladně jsem se propletl mezi lidmi a hodlal si přisednout. Mezitím ale přišla obsluha, tak jsem se strategicky opřel o zeď a hleděl do telefonu. Stejně to byla šílenost. Nenápadně jsem přes brýle sledoval, kdy už bude sama, abych se mohl seznámit.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 9:42 pm

I když koukala na lístek, upířím sluchem naslouchala a když přišel k ní, ani se nenamáhala zvednou zrak. Jenom se zvedla od opěradla a nahnula se přes stůl. Svůj obličej skryla pod dlouhými vlasy, i v tomhle nad ním měla navrch. Ušklíbla se nad tou myšlenkou, ta jeho pleška... No co...
Zamračila se však, když jí oslovil, tak jak ji oslovil. "Mohla bych si první vybrat?" odpoví mu dost stroze. Čekala, že se otočí k odchodu a když už čekala, že odejde, dodala na potvoru. "Vlastně bych si dala vodku s džusem... Ne počkat! Samozřejmě, vodku s džusem ne... co takhle banánový koktejl? Či snad jahodový? Dám si melounový..." takhle ještě desetkrát nejméně změnila svou objednávku, až skončila u své každodenní objednávky. Přesto se však ani jednou na něj nepodívala.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 9:45 pm

*Hmm takze si chces hrat*rekl tak nejak ve sve hlave a musel se usmivat a jen tam tak chvilku cekal kdyz vyslovila sve prani odchazel . Ale pak zacla menit sve rozhodnuti . Zakroutil nad tim ocima a jen pockal az si konecne vybere "Jak si prejete slecno" usmal se a sel tedy pripravovat co si objednala a po chvili ji to nesl zpet nez ale mohl tak jeste u baru obslouzil par lidi
Návrat nahoru Goto down
Joseph Graham Sugg

Joseph Graham Sugg


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 21. 04. 17
Age : 29
Location : Velitery

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 9:53 pm

Vím, že se cizí rozhovory poslouchat nemají, ale tohle nešlo přeslechnout. Nevěděl jsem, jestli se jej chtěla zbavit, a nebo si s ním takhle hrála, tak či tak mě její měnění objednávek pobavilo. Zůstal jsem ale radši jen nepatrného úsměvu, který mne snad neprozradil.
Ten muž odešel a já měl šanci. Za chvilku se vrátí s objednávkou, ale třeba se mi do té doby podaří navázat nějakou konverzaci. Zastrčil jsem mobil, sundal si brýle a přitočil se tanečním krokem ke stolu té brunetky. ,,Ahoj, můžu si přisednout?" Optal jsem se se zářivým úsměvem. Účelem dnešního večera nebylo si najít partnerku, ale kamarádku. A vypadala celkem přátelsky. Co je asi tak za rasu? Nevědomky jsem si prohrábnul vlasy (zlozvyk) a stále měl na tváři ten nadšený výraz. Opravdu jsem nadšený byl.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 EmptySat Apr 22, 2017 10:04 pm

Jakmile odejde s její objednávkou, potutelně se usměje. Tohle si dneska vychutná. Do karet jí ale hrálo, že si k ní chtěl někdo přisednout. Kouknula se překvapeně na Josepha a letmo se usmála. Sklopila zrak, jako by se styděla. No nakonec si podepřela bradu a usmála se doširoka na něj. "Samozřejmě, prosím, přisedni si." Odpověděla sladce. Ale musela on uznat, že on byl vážně roztomilý, ty dolíčky a celkově nevypadla, jako žádná gorila, ale maximálně tak jako roztomilý šimpanz. Chvíli si jej prohlížela. Jakmile se vrátil Gabe, anížby se podívala na něj nebo drink, jej zase zvedla a podávala mu jej. Sledovala Joeiho s úsměvem.
"Obávám se, že tohle není objednávka, mohl byste mi ji prosí přinést?" Prohlásila nevinně, ale vevnitř se smála, až se za břicho popadala. Narazil na mstivou mrchu, co čekal, že mu to jen tak odpustí či snad bude dělat, že se nic nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bar Upířího tesáka   Bar Upířího tesáka - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bar Upířího tesáka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Město-
Přejdi na: