Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Skylar´s house

Goto down 
+2
Gabriel Lucio
Admin
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 1:47 am

Jakmile jí chytne ruce, snaží se mu vytrhnout. To je zajímavé, jestli se jí snaží uklidnit, tak urážet ji není ten správný způsob. Jakmile dopadla na gauč hned zase vstala. "No možná se chovám jako puberťačka, protože jsem zaseknutá už od svých 17 let na tom samém věku." odsekne mu a sleduje ho, jak jí tam pochoduje, dost jí to znervózňuje. "Tak já měla přijít za tebou jo?! Ty jsi neuvěřitelnej... Víš co... Díky, že jsi se stavil, ale teď už vypadni..." mávne nad ním rukoua vydá se směrem ke svému pokoji.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 1:50 am

"Sama víš že jsem pořád v baru a nevěděl jsem zda můžu a zda nebudeš někde pryč " koukne se na ní " Prosím Sky " řekne milejším a upřimným tónem " Fakt se nechci hádat zvláš´t ne s tebou " sedne si tam na křeslo " Dej ´mi chvilku ještě aby se to vyjasnilo . ano jsem hajzl že jsem včerapo tobě vyjel víc než jsem měl .... omlouvám se ů dodal a jen se na ní díval
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:03 am

Zastavila se u na prvním schodu a když mluvil, jenom zůstávala otočená zády a poslouchala, pak se však otočila a její výraz se změnil z uraženého na sarkastický. "A co bude, když ti odpustím? Vrhneš se na mě hned nebo mě prvně strčíš na ten gauč nebo si dáš tu práci a odtáhneš mě do pokoje." Odsekla a založila si ruce v bok. Pak sešla ze schodu a pomalu se vrátila k němu. "Taky jsem tě mohla zabít. Kohokoli jiného bych už zabila, jediný důvod proč jsi ty ještě naživu, je tvoje dcera..." Prada přípomíná jí tu její, ale to nikdy nikomu neřekla.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:11 am

"ne nevrhnu to nemám v umyslu i když prostě ano přitahuješ mne " koukne se na ní a jen jí sledoval až se vrátila a jen si sedl vedle ní mlčky otevřel láhev a nali jí a sobě skleničku " ano moje dcerka a víš že je jediná co mne drží abych nerupnul a neproměnil se v tu bestii co ve mne je " zasmál se " a na co si přiťuknem ?"
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:22 am

Sedla si na gauč a zároveň si přehodila jednu nohu přes druhou. Čekala co z něj vypadne. Vzala si skleničku, ale první si k ní přivoněla, aby se ujistila, že jí do toho zase nic nepřmíchal ."Je mi sice 17 už ... pfff... 538 let... ale rovnou ti řeknu, že pokud tvůj plán je mě opít... tak doufám, že víš, že upíři se nikdy neopijou..." ušklíbne se a napije se. Chvíli nechává tekutinu jen tak v ústech než ji spolkne. "Ty sis chtěl ťuknout?" zeptala se překvapeně a pak zvedne s nevinným úsměvem sklenku. "Na Sammy, protože tebe drží nad vodou a mě od toho abych tě nezabila... zázračné to dítě, řekla bych, že to má po své matce.... tak na Sammy" vypije obsah celé sklenky.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:26 am

"ano vím tak jako vlkodlaci " kouká na ní a jen upije a nechá to aby se to ohřálo a pokne doušek ů ano na mojí malou vílu a na tebe , že dokážeš takovýho pitomce vůbec mít nejak ráda " usmál se a pak to vypil " Nikdy jsem se tě nezeptal a nemusíš odpovídat . Co ty a rodina ??" koukne na ní " Byla jsi ta milovaná nebo nenáviděná ??" usmál se na ní a čekal na odpověď
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:36 am

Jako by se jí ten alkohol vracle zpátky, tak si trochu odkašlala a podívala vyzívavě na na Gaba. "A kdo ti řekl, že tě mám ráda? Huh? Hned teď si ho podám,... jak se jmenuje?!" začala, možná to myslela v žertu, možná ne... Každopádně tohle si užívala. Pak se jí ale zeptal na její rodinu a už už se chystala zase začít vřískat, no nakonec to ústala a jenom si šla pro další drink. "Nenáviděná a nebudu o tom víc nikdy mluvit..."
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:41 am

"hmm řekl jsem to já " usmál se na ní . a zase překročil jako vždy nejakou mez kam se neměl moc dostat . " Mno jsem na tom stejně " upil ze sklenky a sledoval jí ve svitu měsíce měla ještě více své kouzlo , které jí děllo ještě více působivejší než když jí viděl ve dne možná to dělal alkohol ale spíše atmosféra mezi nima co te´dka vládla chtěl se jí doknout ale to by ho asi zabila ."a vlastně jak se ti tady vůbec daří ?" koukl se na ní " nechybí ti spíše ten svět nahoře ?"
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:46 am

Přikývne a pokýve obličejem. "Tak to jsi asi dosti vzdělaný chlapec, když dokážeš mluvit za mé srdce..." řekne a kopne do sebe další skleničku a odloží prázdnou skleničku na stůl. Koukne na něj a vidí že je zase v pokušení. "Neuvěřitelné.... vážně něuvěřitelné... když jsi se mnou máš v hlavě vůbec něco jiného než sex... ale zase na druhou stranu... Po tom včerejšku pochybuju že si dovolíš se ke mě takto ještě někdy přiblížit, natož se mě dotknout... na to ti chybí ty správné koule..." Zasměje se a lapne zase na gauč, nohy si natáhne napříč, přičemž se jí trochu vyrhne sukně. "A to už jsem si dcela začínala zvykat."
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:49 am

"když jsem s tebou mno kdo ví na co myslím " usměje se a pak se vrátí k tomu co řekla " Ne mluvím za to co se stalo a jak jsi mi pomohla " zase slyší výzvu a on rád výzvy hrozně moc a teďka vážně riskne vše nebo bude si vážit toho že se s ním vůbec baví ů Vážně mne tak podceňuješ " pozvedl obočí a začal jí rukou hladit po noze a postupoval výše
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:53 am

Nadzvedla jedno obočí a sledovala ho. Poté se ještě více sesunula na gauč až si lehla a sledovala jej se zaujetím. "Celkem dost." reakce na poslední větu obohacený o letmý úsměv. Jednu ruku si dala pod hlavu a jednu nohu pokrčila, hned jí ale zase natáhla. Taky jí tyhle jejich hry strašně bavily.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 2:56 am

"Hmm tak uvidíme " usmál se na ní a rukou zamířil ještě výše a pak jen už byl nad ní " hmm možná riskuji ale tvé rty jsou neodolatelne " dodal a letmo jí políbil a zazubil se a čekal že se proletí
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 3:00 am

Usmála se v polibku a přitáhla si jeho tělo blíž, pak se však odrazil od zad a upíří rychlostí s ním narazila do stěny v pokusu proletět dveřmi, aby se dostali ke schodům a pak nahoru, no smůla. To jí však nezastavilo, aby se prudce vrhla na jeho rty. Nehty mu přitom zajížděla do kůže na zádech. Tohle mohla být poslední šance tohle udělat a pokud jí potom bude ignorovat, jeho věc... Jinou takovou holku jako je Skylar nenajde, ne že by Skylar chtěla něco víc.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 3:03 am

Byl skoro jako v nebi i když ho tohle trochu bolelo nechal trochu projevit svojí divokosti a líbal jí a pomalu jí vyhrnoval sukni a začal jí rukama mačkat zadeček a pak si s ní obrátil pozice a ruce jí dal nad hlavu a líbal jí pak se vrhl na její užasný krk a pokračoval dále
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 3:08 am

Dokud měla volné ruce, začala mu svlíkat tričko, které taky hned za chvíli letělo vzduchem bůhví kam, chtěla se pustit dál, ale on jí nenechal. Ruce měla teď uvězněné, tak jenom pevně sevřela víčka a držela je tak, i když se přesunul na její krk, to se neubránila nepatrnému vzdechu. "Ložnice nebo zůstaneme tady?" zeptá se ho, ale vlastně jí na tom ani nezáleží. Klidně to bude dělat i o zeď. Vždyť je to Skyler.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 3:10 am

ůZůstanem " usmál se na ní a pak jí uvolnil ruce a svlékl jí vršek a nebyl překvapen že ona chodila bez podprsenky a tak jen polibky pokračoval tam kde přestal a pesunul se na její hrudník a jeho ruce jí rozepínali sukni a sundavali jí i s kalhotkama.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 3:21 am

Tak evidentně chodila bez podprsenky, která holka by tak chodila? No přece Skylar.... ale podprsenka se k tomu tričku prostě nehodila. Zatímco jí uvolnil ruce a začal jí svlékat tricko, ona se věnovala rozepinání jeho šatům. Klidně nechala klesnout její sukní a ladně z ní vystoupila, poté povalila Gaba na zem a nalehla na něj. Na chvíli přerušila jejich polibky a provokativně dodala. "A nemáš být náhodou u své dcerušky?"
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 3:26 am

Když ležel dole na zemi a ona seděla na něm podíval se na ní a jen pozvedl obočí" Má svoje záležitosti je úplněk " koukl se na ní a rukama si hrál s jejíma prsama a opět jí k sobě pak přitáhl a líbal jí . Poté jí povalil pod sebe a zamířil ústy k jejímu klínu. Kde se jí s velkou pečlivostí věnoval .Asnažil se jí dovést k rozkoši , kterou nezažila.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 3:28 am

Když řekl, to co řekl, lekla se. Okamžitě ho povalila zase pod sebe ale teď už to nevypadalo vůbec vášnivě. "Je úplněk? To mi říkáš jen tak...? Vždyť jsi vlkodlak... bože to z tebe celou dobu mluví ten vlko...?!" zavrčí mu do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 3:34 am

"Ne proč by měl " koukne se na ní a políbí jí " Co se děje co myslíš že se ti tady proměním v chlupatou nestvůru a ojedu tě " kouká na ní a sleduje jí . Nechápe co se s ní děje . Takhle vyděšenou jí neviděl nikdy
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 10:45 am

Neuvěřeně na něj zakroutí hlavou, když se naklonil, aby jí políbil, dám mu dlaň na hruď a přirazí ho na zem. "Neuvěřitelné." V jediné vteřině se zvedne a začne sbírat své svršky. "Ale co tě můžu vinit? Kdo by si nechtěl užít s tak úžasným tělem, jako mám já..." tentokrát když mluvila jako narcis, mluvila naprosto vážně. "Ale dosáhnout toho tak, že mi neřekneš o tom, že je úplněk... Možná se nepřeměníš, ale vlkodlačí kousnutí je pro upíra smrtelné! I kdyby jsi mě v rozkoši jenom trochu kousnul do rtu, je po mně!"
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 11:57 am

Chytne jí za ruku a začne se smát a pak na ní mrkne " Prosím tebe myslíš si , že bych riskoval to abych se ti tady proměnil a udělal bordel a navíc zabil buď tebe , mne a nebo nás oba " zvedne se za ní a chytne jí kolem bokú " sice jsem blázen , že se zaplétám s upírkou . Jsem blázen že tě líbám , ale nejsem zas takovej blázen abych ohrozil nás všechny " usměje se a políbí jí " Prosím věř mi " mrkne na ní
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 12:03 pm

Drží si oblečení před hrudí , když jí chytne za boky, přímhouří oči a nepřiměřeně jej sleduje. Jakmile odmluví, několik vteřin jenom na něj hledí. Jazykem s přejede po patře. Poté jenom zakroutí hlavou a pokusí se o chabý úsměv. "Kdybych chtěla hádat, řekla bych právě, že jsi si ze mě udělal srandu a ve skutečnosit, žádný úplněk není, ale vážně pochybuju, že bys byl tak blbej a pokusil se mě rozzuřit něčím takovým, to by totiž potom znamenalo, že by proletěl tamtím oknem..." zavrčí a poté kvne hlavou k viktoriánskému oknu.

(Jazykem s přejede po patře. Poté jenom zakroutí hlavou a pokusí se o chabý úsměv.)
Skylar´s house - Stránka 2 Some-May-Say-She-Evil
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 12:10 pm

"Neříkal jsem ti , že ze senbe udělám blbce a že zkusím vše " usmál se na ní a pak se podíval na to okno " To by ale bla škoda nemyslíš a co by si asi řekli ostatní , že od tebe letím já " usmál se na ní a pak jí palcem přejel po tváři " Ano byla to legrace a omlouvám se " potom jí jemně zatlčil na gauč a odhodil její oblečení co držela "Přijmi to jako omluvu a nech se hýčkat"
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 EmptySun Apr 23, 2017 12:15 pm

Pozvedne obě obočí a protáhne obličej, to je špatné velice špatné, tedy pro něj. "Takže to byla legrace..." Zachrčí na něj, když jí opět zatlačíke gauči, už se jí to přestává líbit, jako by on tady byl ten dominant, místo toho, aby si i to oblečení, nechala vytrhnout, hodila mu to na hlavu. "Hýčkej křoví!" ulevila si a poté kolem něj prošla a upíří rychlostí se ocitla na patře. Co se jí vyjevil, ho začínala mít čím dál tím víc dost. Došla do koupelny a notně za sebou práskla dveřmi. Musela se uklidnit, nejdřív shodila všechny blbosti, co měla na umyvadle a poté si radši pustila plným proudem do vany vodu. Lahodná horká koupel jí vždycky uklidnila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Skylar´s house - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Skylar´s house   Skylar´s house - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Skylar´s house
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Relli´s house
» Isabelle´house
» Tony´s house
» Mike's house
» Annie´s house

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Domy-
Přejdi na: