Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vodopád sirén

Goto down 
+13
Marcus Nat
Annie Thompson
Josh Rivers
Eruvië Erunis
Elijah Gilies
Axel Leonhart
Anthony Henderson
Gabriel Lucio
Skylar Emerson
Vypravěč
Matthew Ayers
Joseph Graham Sugg
Admin
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 8:15 am

Dál si jich nevšímala, ani jednoho z nich. Vytáhla si z kabelky šeky. Ano, Skylar je připravená dívka, ale jen na to vytáhnout šek a nechat problém zmizet. Odtrhla tolik šeků, kolik jen bude potřebovat. Lidi už měla spočítané, stačilo jen dopsat cenu a podepsat se. Najednou se ale zarazila, když všechny šeky podepsala. Uslyšela jí dost dobře známý hlas. "Sammy." vypadlo z ní šeptem a točila se za hlasem. Boj ani moc nevnímala, jelikož to bylo to poslední co ji zajímalo. Sammy tady nesmí být, zničí ji, když zjistí, že její otec si našel nějakou novou. Vždyť ještě ani neví pravdu o své matce.
Z rozhlížení se jí vytrhlo žblunknutí bahna. Zvědavě se otočila a zjistila, že v bahně skončil Gabriel. Rychle tedy začala dopisovat 1000 dolarů na každý šek a pohotově je rozdala. Když tak udělala dav se pomalu  rozešel a ona mohla spatřit krásnou princezničku. Podívala se na Sammy a poté na Gabriela, který si jí očividně všiml a najednou jako kdyby Alexis přestala pro všechny existovat. Podívala se na Joeiho omluvným výrazem. "Promiň Joe, tenhle hovor musím vzít." řekne, ačkoliv jí nikdo nevolal. Doufala, že to pochopí jako metaforu. Pomalu šla k nim. Už jen že ten rozhovor slyšela dřív než přišla, tušila, že Sammy její přítomnost uvítá. Přece jenom je to pořád milovaná tetička Skylar. Anižby se podívala na skoro nahé tělo Gabriela, což jí přišlo krajně nevhodné vůči Sammy, jelikož to je pořád malé dítě a vidět svého skoro nahého otce nikdo na veřejnosti nepotřebuje, se k ní sehnula a sevřela jí v obětí. Poté si stoupnula za ní a podívala na Gabriela. Její výraz teď vypadal jako hodně dlouhá věta "Hoďme na pár minut naše neshody za hlavu kvůli Sammy." Mohla být mrcha jak chtěla, ale Sammy milovala. Byla tam, když se narodila a od té doby se o ní starala jako by to byla její vlastní dcera. Ostatně... je to její kmotra.
Návrat nahoru Goto down
Joseph Graham Sugg

Joseph Graham Sugg


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 21. 04. 17
Age : 29
Location : Velitery

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 4:23 pm

Chtěl jsem sledovat zápas mezi blondýnou a tím chlapem, ale můj pohled padnul na šeky v Skyině ruce. Už bych se asi měl zeptat, kde pracuje, když takhle rozdává. Na každý papír přidala svůj podpis a takhle to mnohokrát opakovala. To by snad stačilo. Vzhlédnul jsem zpět k boji abych zrovna viděl, jak muž padá do bláta. Neprojevoval jsem se hlasitě jako ostatní, ale škodolibě jsem se ušklíbnul. Asi si to zaslouží. Možná by si to zasloužili oba, ale to je jedno.
Jakmile lidé dostali své šeky, rozešli se. Můj pohled padnul na malou dívenku, která smutně hleděla naším směrem. Co se mohlo tak malému dítěti stát, že vypadá tak zničeně? Usmál jsem se hlavou a gestem jí naznačil, ať jde. To je v pořádku, vyřeš, co potřebuješ. Když budu u vodopádu. Mrknul jsem na ni, chvilku ji sledoval, jak jde za holčičkou, a pak opravdu zamířil směrem k vodopádu. Usadil jsem se na kámen blízko k hudbě, ale daleko od lidí. Trošku mě z toho hluku bolela hlava. Začal jsem si hrát s kapkami vody, které vždy vyletěly do vzduchu, zmrzly a dopadly zpět do vody, kde roztály. Nevím proč, ale byl jsem vodou úplně fascinován.
Návrat nahoru Goto down
Samantha Lucio

Samantha Lucio


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 4:33 pm

Jakmile se lidé začali rozcházet, již si ji její otec všiml a ona jej mohla vidět dokonale pro prohře. Pravda bylo jí trochu trapně vidět ho bez trička, přece jenom to je její táta. Koukula na něj a když se jí zeptal, kde byla dva dny napřímila hlavu do roviny a podívala se mu do očí. "Byla jsem pryč čtyři dny." oznámí a neuvěřeně zavrtí hlavou, o krok ustoupí, po tváří jí stekla jedna slza. "A ty sis ani nevšiml, že jsem utekla z domu." odsekne mu. Bolelo jí to tak moc. Pohledem spočinula na té blondýně, co s ní Gabe bojoval a zavrtěla hlavu. "PO první noci, kdy jsi nebyl doma a dělal bůhví co... jsem odešla a vrátila se abych viděla dárky na posteli... Nikdy mi nekupuješ dárky, leda se něco děje.. či se cítíš kvůli něčemu provinile..." Odtrhne pohled od ni, jelikož se u nich objevila Skylar. Hned se jí alespoň trošičku zvedla nálad. Obětí jí oplatila. I když jí nechtěla pouštět musela. "To ona ty dárky vybírala?" zeptá se s trhnutím hlavou k Alexis. To mi jako teď bude dělat novou mámu nebo co... Rukou se zachytila Skylar a hlavou se jí přitiskla k tělu. Chtělo se jí plakat.
Návrat nahoru Goto down
Alexis Clarke

Alexis Clarke


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 5:33 pm

"Juchů!" po posledním úderu je mi jasné, že Gabriel půjde k zemi a to se přeci musí oslavit. Já jsem nadmíru spokojená, i když v podstatě o nic nešlo. Ani houstnoucí situace u okraje mi náladu zkazit nemůže. O chvíli později se odšourám směrem​, kde se tvořil menší hlouček. Do rozhovoru se plést nehodlám, přeci jen není zatím důvod. "Tobě jsem se chtěla omluvit. Občas říkám věci, který nejsou úplně milý" pronesu k brunetě po chvíli uvažování. Ještě ze mě bude hotový miloušek. Povzdechnu si a odpravím se o kus bokem. Jen při představě, kolik práce mě doma čeká, mě chytá mírná závrať. Vyhýbat se povinnostem není nejlepší nápad, ale tohle ještě chvíli počká.
Návrat nahoru Goto down
Skylar Emerson

Skylar Emerson


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 21. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyTue May 02, 2017 10:35 pm

Když začala Sammy být trochu více otevřenějí vůči svý citům, věděla, že jí bude nejvíce potřeba, ale hodně toho Sammy naučila, tak ví, že ona se o sebe postará. Evidentně to zvládla čtyři dny sama. Při té větě na Gabriela nevěřicně zavrtí. T ten by spíš teď potřeboval pomoc Skylar, kterou mu ona neposkytne. Pomalu ustoupí, přičemž políbí Sammy do vlasů a otočí se k odchodu. Udělá pár kroků, když ji dostihne ta blondýna. Jenom jí řekla nějakou blbou omluvu, ale ona toho má taky co říct. Zachytila ji za paži, aby se na ni ještě obrátila. "Dobře jsi udělala, že jsi se omluvila, ostatně já tě chtěla jenm varovat před Gabrielem, ostatně bych ho asi měla znát...A upřímně před týdnem ještě pálil za mnou a příští týden to bude..." začne se rozlížet aby našla někoho kdo by odpovídal jeho vkusu. Ukáže na nějakou random holku. "Třeba ona. Ale jak říkám dobře jsi udělala... Mě si znepřátelit echceš, v tomhle světě je tu jen jeden původní ještě kromě mě. Nikdo jiný tu tak dlouho nežije a věř mi, stačilo by mi vteřinu, než bych tě zabila, ale možná... že bys toho starocha mohla udělat šťastného... Ale rozhodně jste měli mít slušnost a říct to první Sammy, než lézt na párty. A že ji znám celý živo... pravděpdobně tě teď nesnáší." řekne a anížby ji nechala nějak zaragovat upíří rychlostí se přemístila k autu, aby mohla už tohle děsné místo opustit.
Návrat nahoru Goto down
Joseph Graham Sugg

Joseph Graham Sugg


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 21. 04. 17
Age : 29
Location : Velitery

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyWed May 03, 2017 8:24 am

Když už jsem po páté vysvětloval nějaké opilé holce, že opravdu nemám zájem, trošku mě to tu omrzelo. Sice jsem si tu party užil, ale mohlo to být lepší. Jemně jsem jí od sebe odstrčil a rychlým krokem zamířil pryč. Kéž by tu byla Sky... to by se ke mně ani nepřiblížila. No jo, už to řeší nějak dlouho. Zamířil jsem zpátky k bahnu, ale našel jsem jen pár lidí radujících se z šeku, který jim Skylar kvůli sázce dala. Takže tady není. Zkusím projít celé místo. Procházel jsem všechny kouty, kde se večírek odehrával, ale Sky jsem nenašel. Kde by mohla být? Okej, mám dvě možnosti. U ní doma nebo v baru. Možná není ani v jednom, ale v baru jsme se poznali, tak by tam mohla být. Ten chlápek je koneckonců asi stále tady, tak toho pravděpodobně využila, aby si dala v klidu drink. No, to jí nedopřeju, protože noc ještě nekončí a mně se moc spát nechtělo. Za pokus nic nedám. Zavolal jsem si taxíka, nadiktoval mu adresu baru, a tak opustil večírek. Stejně by se už nic nedělo.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyWed May 03, 2017 10:05 am

Kdyz posloucha ty dve jen nevericne krouti hlavou " Tak dost ja mila mlada damo makal jsem a ano citil jsem se provinile ,protoze jsem nestihal tak jsem pozadal tady tvoji Teticku Sky aby mi pomohla a dohlidla na tebe "zacinam zurit a to neni zrovna dobre a pak se do mne pusti jeste Sky "Ty jedna ......odvez Sammy doku mi si za chvili promluvine " pak se podiva na Alexis " A o tom jsem mluvil promin "sklopi hlavu a jde domu je neuveritelne nasranej to co se mu stalo tady pak se podiva na Sammy "Dokazes starymu vlkovi odpusti ?" Sleduje ji a ceka zda k nemu pujde
Návrat nahoru Goto down
Samantha Lucio

Samantha Lucio


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 25. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyWed May 03, 2017 12:19 pm

Založila si ruce na hrudi a poslouchá ho. Je to skoro k neuvěření, Skylar sice zmizela, ale vinit ji nemohla, kdo by ho takhle hrubého chtěl poslouchat. Ustoupí o krok, když se rozzuří, začíná se třást. Bojí se, bojí se vlastního otce a rozhodně to nemíní skrývat. Když se u nich obrátí Alexis, jenom protočit oči. Sklopí zrak. Dokonce i na cizí ženskou je hodnější než na mě. Protočí oči a dělá, že tam vůbec nějaká blondýna ani není, dokud se pozornost neobrátí k ní. Zůží se jí zorničky, jenom vrhne popuzený pohled k Alexis a poté se pomalu otočí ke svému otci. Rozhodně, že mě vztek jen tak nepříjde. Řve na mě a pak si myslí, že mu jen tak odpustím. No ha-ha-ha!
"Že mě vždycky seřveš jak nějakého čokla? Nebo že jsi si našel náhradu za mě i za mámu? Nebo že tu řveš na tetičku Skylar? Nebo že tě už vůbec nezajímám? Právě teď ti nedokážu odpustit ani to, že si mě chceš koupit dárky." odsekne mu drze a poté použije jedno vílí kouzlo, aby se její tělesná forma zmenšila do velikosti trochu většího motýla. Jenom poletuje vzduchem. Nakonec vyletí nad jejich hlavy a letí pryč.
Návrat nahoru Goto down
Alexis Clarke

Alexis Clarke


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 24. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyWed May 03, 2017 1:19 pm

"Miluju rodinná setkání" usměju se krátce poté, co se všichni rozprchnou. Jedna věc mi však stále vrtala hlavou. Teď to vypadalo, ze mezi Gabrielem anou něco je. Nebo si to aspoň vezssinaa myslela. Jenze právě tato většina nejspíš nevěděla, že se známe sotva pár dní a já rozhodně nejsem typ, který by bezhlavě skákal do vztahu. Ten poslední trval čtyři toky, ovšem dali jsme se oficiálně dohromady až přibližně po půl roce. No nic. Opětovně si rozpustím vlasy a rozhlédnu se kolem. Nikdo jiný už to nebyl a i oheň již uhasínal. Přesto poodejdu o kus dal, kde se konečně po dlouhé době přeměním v draka. Nějakou dobu se vznáším nad lesem v širokých kruzích. Nakonec se snesu zpátky na původní místo a pěšky se vydám zpátky domů. Přece jenom se musím učit. Pokud na too vůbec budu mít myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
Gabriel Lucio

Gabriel Lucio


Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 21. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyWed May 03, 2017 1:25 pm

"Sammy"dokaze jen rici a kdyz se zmeni v motyla jen zakleje sam pro sebe o to vice je nastvanej na sebe *A zase jsem.ja ten zleh ano vloodlak co se neumi postarat o dceru ....* kdyz zmizi vsichni on se vyda domu a snazi se jeste mezitim uklidnit a jen premysli co udela vubec kdyz tohle.vse se tsk krasne posralo . Behem cesty vylela ze sebe vztek na vsem co.potka.
Návrat nahoru Goto down
Eruvië Erunis

Eruvië Erunis


Poèet pøíspìvkù : 37
Join date : 21. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyWed May 03, 2017 1:37 pm

Stále byla ze své prohry dost naštvaná. Tak nějak sama na sebe. Jak jí to nemohlo dojít? Marcus měl jasnou převahu se svými zuby. Co zmohla ona? Malá elfka? Jediná tady v městě? Je naštvaná a skoro docela zuří.
A jelikož se už smrákalo a ona začínala být po celém dni unavěná podívala se na oba dva. "Omluvte mě, budu muset jít domů. Myslím že mezi vámi také vyhraje ten pravý." podívá se na ně a v očích je jí stále vidět jak je naštvaná.
Vodopád sirén - Stránka 6 Tumblr_okf7zmDVb11v1jzoxo3_500
A ona opravdu je, představa toho, že bude muset vylézt na draka se jí příčí, jakože opravdu. A teď prohrála sázku a její hrdost jí nedovolí ji porušit. Hloupá elfí nátura! Upraví si vlasy, lehce si je pročísně prsty a potom se lehce usměje. "Marcusi, kdyžtak se ozvi jak budeš mít čas. To je na tobě." řekne tak nějak automaticky a vyrazí vstříc tmě a svému domu.
Návrat nahoru Goto down
Marcus Nat

Marcus Nat


Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 22. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyWed May 03, 2017 1:47 pm

Podival se na ni videl ten vyraz jen se zavrtel hlavou a slysel i tu barvu tonu jak to rikala vse . Mel z tohoje nejak spatnej pocit . Tak jen pak si vsiml, toho rozruchu. Kdyz se otocil ona sla pryc "Neboj se urcite se ozvu"usmeje se a pak dodajen "Davej na sebe pozor " usmal see a pak se rozloucil i s tim klucinou a sel.pryc domu aby si odpocinul.A zitra uvidi jestli Eru se budena chtit dale vidat.
Návrat nahoru Goto down
Vypravěč

Vypravěč


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 22. 04. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyWed May 03, 2017 3:49 pm

Josh odejde.
Návrat nahoru Goto down
Terezie Winchester

Terezie Winchester


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 07. 17

Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 EmptyWed Jul 19, 2017 9:55 pm

Vyjde ven z domu, protože se rozhodla se po dlouhé době jít zaběhat. Da si do uších sluchátka pustí svoji oblíbenou písničku. Vyrazí a rozhodne se běžet k vodopádu,kde nikdy ještě nebyla. Nastudovala si cestu už doma takže ví kam běžet.
Zastaví se až tam. Páni tady je to krásné. Pomyslí si. Sedne si na trávu vedle vodopádu. Kochá se tou krásou přírody co vidí kolem sebe. Vytáhne telefon vypne písničky, sundá sluchátka. Vyfotí pár fotek a jenom tak tam sedí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodopád sirén - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád sirén   Vodopád sirén - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vodopád sirén
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Město-
Přejdi na: