Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Restaurace u mořské panny

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 20. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 20, 2017 7:50 pm

Restaurace u mořské panny 3963209_orig
Návrat nahoru Goto down
http://deepintheocean.forumotion.eu
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 7:56 pm

Já bych to taky nezkracoval a ne proto,že bych si myslel to co ty.Mám rád holky s dlouhýma vlasama.Usměje se mile.Líbí se mu víc dívky,co mají dlouhé vlasy,jak ty co mají krátké.No právě,že oblečení o člověku hodně řekne.Proto říkám,že obyčejní lidé mají obyčejný oblečení a jen málo kdo si jich všimne.Pokrčí ramena.Já myslím,že moc dobře víš,co je ještě v možnostech.*Usměje se mile.Když dojdou k té restauraci,otevře jí dveře a nechá jí projít.Jakmile jsou oba uvnitř,rozhlédne se po stolech.Koukne pak na ní a jen s pozvednutým obočím ukáže na jeden ze stolů,zda si sednou tam nebo chce jinám.*
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 8:13 pm

Mě osobně se ani krátký vlasy na holkách nelíbí. Tak že tak. Necháme to oblečení na pokoji nemyslíš. Když dojdou k restauraci. Joshua mi otevře dveře. Když se na mě podívá se zvednutým obočím a ukazuje na jeden stůl. Mě popravdě bylo úplně jedno kam si sednem. Stejně je každý stůl stejný nebo ne. S tím kulkem...teda Joshuem se dá bavit doopravdy ovšem. Třeba otom oblečení. Nikdy si s nikým nepovídala o oblečením. Až teď si uvědomí že mu neodpověděla.Jo klidně si můžeme sednou tam. Odpoví s úsměvem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 8:27 pm

Jo,necháme to oblečení být..Usměje se.Když mu odpoví na ten stůl,rozejde se tedy k němu.Odtáhne jí židli a obejde stůl,aby si mohl sednout na proti ní.Přisune se úplně ke stolu a položí si na ten stůl ruce.Když se jim do ruky dostane jídelní lístek,hned si jeden vezme a otevře ho.Tak co si dáme.Řekne jen tak pro sebe nahlas a začne si tak pročítat,co nabízejí v menu.Nic moc ho tam nezaujalo,ale přeci tam najde jídlo,které se mu zamlouvá.Zavře následně jídelní lístek a položí ho na stůl.Vzhledem k tomu,že ho tam moc jídel nezaujalo,měl vybráno skoro hned.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 8:45 pm

To je dobrý nápad. Usměju se. Otevřu jídelní lístek který nám před chvilku dali. Projdu ho a zjistím že nic moc tam není. Najde tam jedno jídlo, které má ráda tak si ho asi vezme. Co si dáš ty? Ten kluk se mi líbí. Jako líbí chováním. Ale neříkám, že je škaredej to doopravdy ne. Nad tím se uchechne co to tady mluví za blbosti. No to je jedno hlavně na to nemysli.
Nemyslet na něho.
Mluvit sním.
To je můj úkol. Musím ho splnit. Radši se usměju.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 8:55 pm

Jelikož moc velký výběr není,tak sem se rozhodl pro brambory.Jediné jídko,co se tak nějak dá jíst..Co sis vybrala ty?Zajímá se taky,když se zeptala i ona.Hlavně ho zajímá,jestli si vybrala to samé nebo něco jiného.Když za nimi pak přijde číšník,řekne co si objedná a rovnou si nechá namíchat koktejl,aby měl co pít a nečekal na suchu.Protože si chce s Isabel povídat a když by měl sucho v krku,bylo by to těžký.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 9:04 pm

Tak vidím že jsme si obědnali to stejné. Zasměje se. Když přišel číšník Joshuo si objednal koktejl a já jsem si objednala pomerančový džus. Přemýšlela jsem ještě nad vodou ale ten džus bude asi lepší tak jsem si vybrala džus. O čem si budeme povídat teď Joshuo? Jak ti mám říkat? Máš nějakou přezdívku? Mrkne na něho a nasadí upřímný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 9:14 pm

Opravdu?Jdeš taky do brambor?Pozvedne s úsměvem obočí.Nečekal,že si vyberou to samé,ale chápe jí.Nebylo toho moc na výběr.Přezdívku?Já?NéZasměje se.Mě nikdy nikdo přezdívku nedal.Každý mi říká jménem nebo přijmením,ale nikdy ne přezdívku.Zavrtí hlavou a mile se usměje.A můžeme se bavit o tobě.Moc toho o tobě nevím.Usměje se mile.Co děláš,jaké máš koníčky nebo co máš ráda..Zeptá se taky na spoustu otázek,aby o ní něco věděl.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 9:27 pm

Copak neříkej že ti to snad vadí. Ano přezdívku a ty. Zasměje se. Tak to se musí napravit.
Nějakou přezdívku ti vymyslíme. Teda možná jestli mě něco napadne. Bavit o mě?
Vykulí na něho oči. Pokrčí rameny a povzdyhne si.No tak jo no.
Pracuju v kanclu takže nuda. Takže jsem ráda když se jdu třeba jen tak projít. Koníčky.... Ráda tancuju, chodím na procházky, fotím to dělám hodně ráda. Oblíbená barva asi to jsou černá a červená.
Mám ráda klid. Ještě něco by mladý pán chtěl vědět?
Zasměje se jak mu teď řekla ikdyž je to pravda.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 9:38 pm

Nevadí mi to.Je tvoje věc,co si dáš.Usměje se mile.Nemůže jí bránit v tom,co si dát nebo nedát.Každý má rád něco jiného a on to respektuje.Tak to jsem zvědavý jestli něco vymyslíš a pokud ano,tak co vymyslíš.Neumí si moc představit,co by se k němu hodilo za přezdívku*Zajímavá kombinace.Ráda tancuješ a máš ráda klid.Usměje se lehce.Vlastně jo,protože práce v kanceláři,to je široký pojem.Takže..Co přesně děláš?Sekretářku nebo jsi něčeho šéfová.Či jsi nějaká makléřka..?Je hodně zvědavý,když se může ptát.Dokáže pak vymyslet tolik otázek,že se někdy sám diví,kde se to v něm bere.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 9:48 pm

Doufám že nám to kamarádství vydrží protože by mi to mrzelo kdyby ne. Ale nedalo by se stim nic dělat. Mrkne na něho.
Až to vymyslím tak se ti ozvu. Usměje se. Já jsem si to myslela, že se zeptáš. Jsem sekretářka. Týden firmy na začátku města a teď mě vypadl název té firmy. To snad není možné. Dá si hlavu do dlaní. Já a šéfová to snad ne.
To by nedopadlo dobře věř mi.
Napije se džusu který ji před chvílí donesl číšník a Joshuovi donesl ten koktejl.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyThu Apr 27, 2017 9:58 pm

Dobře,budu netrpělivě vyčkávat.Usměje se zeširoka.Počká si rád,když to bude stát za to.To nevadí,název není důležitý.Třeba si vzpomeneš jindy a pak mi ho řekneš.Nevadí mu,že nezná název té firmy Sice by za ní mohl někdy zajít na pokec,ale to může i jinám.Proč by ne?Myslíš,že bys to nezvládala?Třeba to není tak těžký říkat někomu,co má dělatPokrčí ramena.Neumí si představit,že by někomu šéfoval,ale jen proto,že si všechno raději dělá sám,než aby někomu řekl a jen se díval.Upije trochu ze svého koktejlu,aby ochutnal jaký to je a poté se jen mile usměje.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 6:18 am

Ale jestli to bude dávat smysl už je jiná věc. Počítáš s tím. Já a šéfová? To by nedělalo dobrotu. Já bych to nezvládala si myslím. Ty bys chtěl být šéf známý firmy? Tohle by mě doopravdy zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 9:32 am

To se uvidí až s něčím přijdeš.Usměje se a vydechne.Já?Ne,já bych nechtěl být šéfem žádné firmy.Jsem spokojený s tím,co mám...Zbláznil bych se z toho všeho.Když by po mě pořád někdo něco chtěl.Pousměje se.Navíc by mě to asi nebavilo.Pořád někde nějaký podpis a razítko sem,razítko tam...Pokrčí ramena.Ale ty jsi na kancelář zvyklá,tak bys s tím nemusela mít takový problém,ne?Třeba si jen křivdíš a nakonec by z tebe byla skvělá šéfová,kterou by měl každý rád.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 2:39 pm

Jo. To s uvidí. Potom. Ano ty. Třeba by si byl hodný a milý šéf. Zasměje se. Mě to ze začátku vůbec nebavilo. Ale když potřebuješ peníze tak uděláš cokoli.
No šéfová já. To si neumím představit. Rád možná.
Usměje se. Vezme si skleničku s džusem a napije se.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 3:31 pm

A nebo bych byl strašně otravnej a všichni by ode mě raději odešli.Nakonec by firma zkrachovala a já bych byl stejně tam,kde jsem teď.Usměje se.Je plně spokojený s tím a nevadí mu,že není něco víc.Proč si to neumíš představit?Čeho se na tom bojíš?Pozvedne obočí.Zajímá ho,proč si myslí,že by nebyla dobrá šéfová.Koukne pak na číšníka,který jim konečně donese to jídlo,které si objednali.Poděkuje mu a koukne na svůj talíř s jídlem.Tak dobrou chuť.Popřeje Isabel a mile se usměje.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 3:48 pm

Nebo třeba ne a tvoje firma by byla na žebříčku nejlepších firem na světě. Pozvedne obočí. Proč nevěří, že by byl dobrej šéf a hlavně hodnej. Myslím si, že by byl lepší než ten u koho teď dělá. Protože nerada rozhoduju o tom co každej dělá a ráda si dělám všechno sama. Takže by to asi nebylo moc dobré.
Donesou nám jídlo. Poděkuju naráz, zasměju se. Vypadá to dobře. Dobrou chuť. Popřeje mu taky. Začne pomalu jíst.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 4:05 pm

Jo,to by se mohlo taky stát,ale ta pravděpodobnost je asi hodně malá.Usměje se.Není z těch,co by dokázal hodiny sedět na jedné židli a jen zvedat hovory nebo podepisovat papíry.Tak to chápu.Taky si raději všechno dělám sám,než abych jen seděl a koukal na ostatní jak práci dělají za mě.Uchechtne se nad tím,jak oba poděkují naráz.Potom už si taky vezme do ruky příbor a pustí se do jídla,než to vystydne a bude to muset jíst studené.Nepadá to do něho tak jako jindy,ale to hlavně proto,že nemá takový hlad.Když to dojí,utře si pusu a spokojeně vydechne.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 4:52 pm

V práci sedět a sedět nic jinýho a počítat. Teď nemysli na práci. Je to dobrý. Ikdyž jsem si myslela, že tady větší výběr jídel. Je to tady hezký ale ty jídlo by mohli být lepší. Moje slova.
Ty mluvíš za mě. To je špatně....Možná.
Podívám se na něho. Až dojí utře si pusu a napije se džusu.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 5:03 pm

Možná?Pozvedne obočí a mile se usměje.Zdá se,že našel někoho,kdo mu rozumí a je na tom v životě podobně.Tak a už jsme po jídle.Tak bys mi mohla říct ten příběh.Vydechne s úsměvem.Čekal,než se nají protože měla hlad,ale teď už není proč čekat.Chce už slyšel ten příběh a pobavit se.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 7:32 pm

No možná.Usměje se. Je ráda, že ho potkala v knihovně.Tak jo povím ti ho. Před pár lety když zjistila moje mamka, že je těhotná nebyla z toho šťastná. Ona sama prý nevěděla proč nebyla ráda, že byla těhotná. Když měla rodit, tak potkala člověka který se stratil byl to můj stejda který odešel do války, ale válka skončila už před roky než jsem se narodila/ než zjistila mamka že byla těhotná. Prý ji strejda povídal o dívce o nějaké Isabel příjmení si nepamatuju,
ale to není důležité. Taky ji řekl, proč se hned nevrátil po válce domů. Bylo to kuli tomu, že šel na druhou stranu než byla vesnice.On sám nevěděl proč šel na druhou stranu. Proč si toho nevšiml.
Nevěděl to. Po pár dnech jsem se narodila a on zmizel. Protože mamka chtěla kluka tak pro holku neměla jméno. Jako první ji napadlo Anna. Chvíli jsem se jmenovala Anna. Potom se ve vesnici narodila jiná Anna, tak mě pojmenovala Karolína, potom si to zase rozmyslela, protože se jí to nelíbilo. Potom to byla Elena, ale to se zase nelíbilo taťkovi. Tak potom mě dala jméno Isabela.
A to mě zůstalo do teď. Teď se jmenuju Isabela Anna Parker.
Dokončila svůj monolog. Napila se džusu.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 8:02 pm

*Poslouchá její příběh se zájmem.Občas se usměje a občas kývne,aby věděla,že jí poslouchá*To je zajímavé.Tolikrát se jmenovat jinak.
Ale nakonec vybrali hezké jméno.
Usměje se.Isabel Anna Parker.Zopakuje její jméno a mile se usměje.Líbí se mu to její jméno.Můžu ti říkat Izzy?Pozvedne obočí a mile se usměje.Líbí se mu jméno,ale přijde mu docela dlouhý,když by ji chtěl oslovit.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 8:15 pm

Moje jméno je moc dlouhé. Ale zajímavý je že pro kluka měli jméno hned. Když si to tak řekneš tak moje celé jméno je Isabela Anna Karolína Elena Parker. Já jsem si vybrala jen první a poslední jméno a to mi stačí. Ty máš taky dvě jména? Nebo jenom jedno? Tohle by ji doopravdy zajímalo. Jestli je jediná kdo má dvě jména nebo ne. Usměje se na něho. Můžeš. Můžeš mi tak říkat. Izzy tak mě nikdo neříkal.
Návrat nahoru Goto down
Joshua Bailey

Joshua Bailey


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 22. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 8:43 pm

Nedivím se,že jsi si vybrala ten tyhle dvě.Kdyby ses měla jmenovat tak,jak jsi to právě celé vyslovila.Myslím,že by jsi to měla v životě hodně těžký,když bys měla někde něco podepisovat nebo tak.Usměje se.Nechtěl by mít tak dlouhé jméno a myslí si,že takové by nechtěl mít nikdo,ale kdoví.třeba se zrovna v tomhle mýlí a našel by se někdo takový.Já mám jenom jedno jméno.A jsem za to rád.Řekne upřímně.Tak dobře.Tak ti budu říkat Izzy.Usměje se o něco více.Těší ho,že mu to povolila a nevadí jí to.
Návrat nahoru Goto down
Isabela Anna Parker

Isabela Anna Parker


Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 23. 04. 17

Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny EmptyFri Apr 28, 2017 9:03 pm

Proto to nepoužívám. Myslí si. A taky se mi z těch všech jmen líbí nejvíc takže tak.
Podepisovat se celým jménem né děkuju. To by nedělalo dobrotu.
Jenom jedno jméno. To má dobrý. Usměje se a napije se ze skleničky. Nechceš těch jmen náhodou víc? Já ti klidně nějaký vymyslím. Zasměje se nad tím co teď řekla. Izzy to mě nikdy nenapadlo to budu používat. Děkuju za nápad. Usměje se na něj vděčně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Restaurace u mořské panny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Restaurace u mořské panny   Restaurace u mořské panny Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Restaurace u mořské panny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Město-
Přejdi na: